diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ką darai, kai įsimyli?

 •  
  6 votes (75,0%) for: Vien svajoju ir svajoju..
 •  
  0 votes (0,0%) for: Skiriu dėmesį tik jam / jai..
 •  
  2 votes (25,0%) for: Nekreipiu dėmesio ir skiriu dėmesį tik į mokslus

#1 spal. 17, 2015 16:02:22

ArijaPasiilgau

Tikiuos, patarsit..

Nu aciu.. Bet jis ne durnas..

Atsijungęs

#2 rugs. 15, 2015 22:51:08

OwlForLife

Tikiuos, patarsit..

Pasakysiu tai, ką mano močiutė sako ir pritarsiu ulai. Bus dar daug vaikinų gyvenime, o tikrą meilę susirasi metams bėgant.

Atsijungęs

#3 rugs. 15, 2015 17:03:30

ula

Tikiuos, patarsit..

Sveika , na aš patarčiau , kad į ji nekreipk dėmesio žinau tai labai sunku , bet reikia tvardytis patariu jo venkti tikrai pades . Ir dar turesi daug vaikinuku savo gyvenime. O jis pats yra durnas jis nevertas taves .

Atsijungęs

#4 rugs. 15, 2015 15:15:38

ArijaPasiilgau

Tikiuos, patarsit..

Sveiki. Aš tokia jauna, geriau savo amžiaus nesakysiu.. Tačiau aš įsimylėjus, ir mano ‘mylimasis’ turi kitą tokią draugę.. Aš vis žiūriu į jį per pamokas, o jis - vis į ją.. Prisimenu, kai žaisdavom kartu, kai buvom visi visi draugai, tačiau kai atėjo ta naujokė.. Eh.. Visi berniukai prie jos prilipo..Mes, senos mokinės, tiesiog kraipom galvas.. Ta buvus naujokė labai gerai mokosi, bet jos elgesys - tragiškas Ji mane labai baisiai vadino.. O mano mylimas vien su ja ir žaidžia.. Žinau, aš tik vaikas.. Bet ar čia pavydas? .. Patarkit, ką daryti? Būčiau labai jum dėkinga..Juk meilė - viskas gyvenime

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas