diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 24, 2016 20:40:21

skaiski

susiduriau su patyciom

labas,
mano klasej yra berniuku kurie vaidina kieus nors tokie nera esu moksliuke bet del to is manes nesitycioja is manes tyciojasi bjauriais zodziais kad net baisu sakyti ju keiksmazodiu zodynas ko gero gerokai ilgesnis negu normaliu zodziu esu jautri todel greit isizeidziu . ka daryt kad nesijausciau pazeminta?

Atsijungęs

#2 gruod. 30, 2015 15:43:10

aniloraks

susiduriau su patyciom

as susipykau su klasioku su kuriuo mokausi jau 6 m jis pradejo is manes tyciotis as viska isbandziau kad tik susitaikytumeme bet nieko neiseina nezinau ka daryti gal patarsit?

Atsijungęs

#3 spal. 8, 2015 20:24:20

Gabe14711

susiduriau su patyciom

Nekreip demesio, man buvo irgi patycios bet ne tokios o ziauresnes )

Atsijungęs

#4 spal. 5, 2015 16:28:48

beribisdangus

susiduriau su patyciom

Pirmiausiai turėtum apie tai papasakoti suagusiam žmogui, kuriuo pasitiki - mamai, tėčiui, mokytojui, socialiniam darbuotojui, bet kam. Suaugęs žmogus tau padės. Svarbiausia - nepamesk savęs. Išlaikyk savo vertę. Tarp kitko, buvo kažkada mergaitė, iš kurios visi tyčiojosi - dėl išvaizdos, dėl elgesio, dėl visko. Dauguma žmonių jos vietoje būtų palūžę. Kai ji užaugo, jos paklausė, kaip jai pavyko ištverti visas tas patyčias. Ji atsakė “aš meldžiausi už juos”. Nes iš tikrųjų tie, kurie tyčiojasi yra begalo nelaimingi žmonės. Todėl ir sakau, niekada nepamesk savęs. Problema ne tavyje, problema juose. Tikiu, kad apsiginti tau labai sunku, kad žodžiai skaudina daug labiau nei veiksmai. Pasistenk nepasiduoti. Ieškok pagalbos, nes aš nesu profesionalas, taip pat nesu su tuo susidūrusi, todėl bepigu man kalbėti. Negaliu tau padėti visko išspręsti, nors ir labai norėčiau. Nenuvertink savęs, nes tu nesi prastesnė už kitus. Visada pabandyk įžvelgti savo pliusus, bet ne minusus. Ir būk stipri.

Atsijungęs

#5 spal. 4, 2015 13:05:30

samanta1234

susiduriau su patyciom

labadiena is manes tyciojesi kad as esu stora jau nuovaikystes ir kad as esu zvaira ir kad as svepluoju ir dar sergu gal galetumet man patarti ka man daryti

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas