diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!


Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.


Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.


susiduriau su patyciom

Pradžia » Patyčios » susiduriau su patyciom

skaiski
vas. 24, 2016 20:40:21

susiduriau su patyciom

labas,
mano klasej yra berniuku kurie vaidina kieus nors tokie nera esu moksliuke bet del to is manes nesitycioja is manes tyciojasi bjauriais zodziais kad net baisu sakyti ju keiksmazodiu zodynas ko gero gerokai ilgesnis negu normaliu zodziu esu jautri todel greit isizeidziu . ka daryt kad nesijausciau pazeminta?

aniloraks
gruod. 30, 2015 15:43:10

susiduriau su patyciom

as susipykau su klasioku su kuriuo mokausi jau 6 m jis pradejo is manes tyciotis as viska isbandziau kad tik susitaikytumeme bet nieko neiseina nezinau ka daryti gal patarsit?

Gabe14711
spal. 8, 2015 20:24:20

susiduriau su patyciom

Nekreip demesio, man buvo irgi patycios bet ne tokios o ziauresnes )

beribisdangus
spal. 5, 2015 16:28:48

susiduriau su patyciom

Pirmiausiai turėtum apie tai papasakoti suagusiam žmogui, kuriuo pasitiki - mamai, tėčiui, mokytojui, socialiniam darbuotojui, bet kam. Suaugęs žmogus tau padės. Svarbiausia - nepamesk savęs. Išlaikyk savo vertę. Tarp kitko, buvo kažkada mergaitė, iš kurios visi tyčiojosi - dėl išvaizdos, dėl elgesio, dėl visko. Dauguma žmonių jos vietoje būtų palūžę. Kai ji užaugo, jos paklausė, kaip jai pavyko ištverti visas tas patyčias. Ji atsakė “aš meldžiausi už juos”. Nes iš tikrųjų tie, kurie tyčiojasi yra begalo nelaimingi žmonės. Todėl ir sakau, niekada nepamesk savęs. Problema ne tavyje, problema juose. Tikiu, kad apsiginti tau labai sunku, kad žodžiai skaudina daug labiau nei veiksmai. Pasistenk nepasiduoti. Ieškok pagalbos, nes aš nesu profesionalas, taip pat nesu su tuo susidūrusi, todėl bepigu man kalbėti. Negaliu tau padėti visko išspręsti, nors ir labai norėčiau. Nenuvertink savęs, nes tu nesi prastesnė už kitus. Visada pabandyk įžvelgti savo pliusus, bet ne minusus. Ir būk stipri.

samanta1234
spal. 4, 2015 13:05:30

susiduriau su patyciom

labadiena is manes tyciojesi kad as esu stora jau nuovaikystes ir kad as esu zvaira ir kad as svepluoju ir dar sergu gal galetumet man patarti ka man daryti


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg