diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 19, 2015 19:49:29

EdgarxLietuva
Registruotas: 2015-10-19
Įrašai: 54

Is manes tyciojasi...

Sveiki visiman 13 metu. Is manes tyciojasi klasiokai jau nuo tada kai atvykau nes buvau kitoj mokykloj(nuo sestos klases i ta mokykla atejau). Siandien irgi pasityciojo ir po pamoku mane pastume ir as nukritau. Tada pradejo juoktis ir pabego (bailiai ne kietuolei)… Ka man daryti?
,Beje pas mus yra toks klasiokas kuris yra nesveikas(elgiasi kaip vaikas, t.t.) ir is jo beveik nesitycioja…

Redaguotas EdgarxLietuva (spal. 20, 2015 20:25:45)

Atsijungęs

#2 spal. 20, 2015 15:24:34

ArijaPasiilgau
Registruotas: 2015-06-18
Įrašai: 59

Is manes tyciojasi...

Pastebėjau, jog kitame tavo įraše minėjai, jog esi stambokas. Aš taip pat. Sunku išvengti patyčių, ypač kai esi naujokas. Aš manau, jog turėtum tai pasakyti suaugusiems, auklėtojui arba tėvams. Jie pasistengs viską išspręsti. O kolkas mėgink susirasti draugų ir stenkis mokytis.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg