diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ar aš tau atrodau normali?

 •  
  5 votes (20,8%) for: Esi keistuolė..
 •  
  19 votes (79,2%) for: Tu normalesnė už mane..
 •  
  0 votes (0,0%) for: Keistesnio gyvio neregėjau..

#1 bal. 12, 2017 19:35:56

VIENASPLIUSDU

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

tiesiog manau dabar daug kas nevertina tokiu zmoniu, bet tikrai atsiras tie zmone skurie tave megs patikek

Atsijungęs

#2 bal. 9, 2017 08:22:39

Rusnia5

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

Omg, as irgi kairiaranke!
Irgi keistuole
nori bendraut ?

Atsijungęs

#3 bal. 9, 2017 00:42:43

ramune188

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

O jūs man paaiškinkit ką reiškia būt keistai?Jus kiek vienas žmogus yra skirtingas! Kiek vienas elgiasi skirtingai! Tu neesi kitokia, tu-esi tu.

Atsijungęs

#4 spal. 8, 2016 15:26:31

gintaryte

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

suprantu tave

Atsijungęs

#5 spal. 8, 2016 15:13:35

gintaryte

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

suprantu tave

Atsijungęs

#6 rugs. 22, 2016 15:31:09

Loading

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

“Je m'apelle Arija” (mano)

Atsijungęs

#7 liep. 29, 2016 13:47:45

rusnera

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

Parašyk man savo facebook labai mane sudominai

Atsijungęs

#8 geg. 4, 2016 19:11:49

monikux882

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

Labas. Perskaičiau tavo žinutę. Manau nieko keisto būti kitokiai. Aš niekaip nesusirandu draugių tai galima mane pavadinti taip pat keistuole? Na galbūt tavo bruožas yra truputi keistokas bet gi galima pabandyti jį pakeisti. Jei norėsi kalbėti su savimi gali vietoi to klausytis muzikos, piešti. Ar parašydama į dienoraštį taip išreikšti mintis. Kad nekiltų noras kalbėti su savimi ir kad kiti nesijuoktų. O dėl pasijuokimų nesijaudink. Aš kenčiu patyčias nuo 8 klasės. Aš nekreipiu į tai dėmėsio esu kokia esu. Aš sau patnku tokia kokia esu. Na o jei juoksis tiesiog ignoruok.

Atsijungęs

#9 geg. 3, 2016 20:48:05

ArijaPasiilgau

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

Sveiki..
Nežinau kaip jums atsakyti į žinutes

Atsijungęs

#10 lapkr. 2, 2015 17:26:33

emukas21

Tikriausiai aš išprotėjusi, padėkit...

Parašyk man. Pasirodei labai įdomi.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas