diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 29, 2015 11:26:04

Deimantinearfa

"Meilės"

Sveika perskaiciau tavo teksta ir mane sudomino as irgi neturiu atros puses ir man jos nereikia ka as su ja veiksiu isvis antra turi vaikina ir kas is to nesu rantu pasigirsi darugem ar tevams ne ju s vis nereikia tokio amziaus gal ateity bet dabar man jos nereikia ir nereikes dziauguosi kkad parasei sita teksta tikuosi atkreips y sita teksta demesy visi

Atsijungęs

#2 spal. 25, 2015 19:57:51

Atsigaukit

"Meilės"

Sveiki… Skaitau cia sitas diskusijas ir galvoju… 11-13 metu vaikai kalba apie meile?! Tik jau nereikia. Yra begale temu, kaip tokio amziaus vaikai iesko vaikino/merginos. Vienas klausimas, KUR JUSU TEVAI?! Apie kokia maile cia gali buti kalba? Geriausiu atveju susizavejimas. Radau net tokiu temu, kur 13-mete prarado nekaltybe… Rimtai? RIMTAI?! Budama tokio amziaus zaidziau lelemis, o cia blet ( atsiprasant ) vaikai vaikus daro. 13-meciai verkia, kad neturi antros puses, kad iskaudino ir paliko…Dieve, apsaugok juos. Man uz keletos menesiu sukaks 17 metu, neturejau vaikino, neturiu ir neketinu tureti artimiausiu metu. Turiu draugus, kuriuos myliu kaip draugus. Jokiu meiliu seiliu, linksmai visi sedime kartu, einam i vakarelius, dalijames dziaugsmais ir vargais. TAM YRA DRAUGAI, nereikia jums jokio vaikino. Prisiziurejot filmu, ir skubat viska gyvenime isbandyti? Patikekit, nieko nera cia stebuklingo anksti prarasti nekaltybe ar netgi pastoti. Negriaukit sau gyvenimu, vaikai.
Atleiskit jei ka izeidziau, tik stengiuosi jums padeti, nes ateityje tikrai gailesites, kad budami 18, busit isbande gyvenime viska. Koks tuomet idomumas gyventi? Dar karta atsiprasau. Tik stengiuosi pabudinti jusu samone.
Peace ✌

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas