diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 12, 2017 17:52:09

VIENASPLIUSDU

Nėštumas.

baisu

Atsijungęs

#2 bal. 11, 2017 16:09:53

MergyteUogyte

Nėštumas.

Labai gaila kad esi ant tiek neapsišvietusi prieš darant tai…
Nusipirk nieštumo testą ir atlik… Nors manau per vėlai rašau bet vistiek…. Gal šiek tiek pagelbėjau….

Atsijungęs

#3 vas. 9, 2016 23:29:43

marijaliutas

Nėštumas.

Taip.Ir man tap buvo tik ne islytiniu santyku

Atsijungęs

#4 saus. 4, 2016 00:20:22

milda

Nėštumas.

Nevisai.

Atsijungęs

#5 gruod. 17, 2015 21:56:55

Zygiss

Nėštumas.

Viskas be problemu?

Atsijungęs

#6 gruod. 12, 2015 13:22:22

milda

Nėštumas.

Gerai.

Atsijungęs

#7 gruod. 12, 2015 13:18:45

Zygiss

Nėštumas.

Ok. Duok zinot kaip bus veliau ir kaip tavo savijauta.

Atsijungęs

#8 gruod. 12, 2015 13:16:04

milda

Nėštumas.

Gerai. Buvau nėjusi į wc, tai vėl bėgo kraujai, bet spalva jau bišky patamsėjus. Tai nežinau.

Atsijungęs

#9 gruod. 12, 2015 13:06:22

Zygiss

Nėštumas.

Sito tikrai nezinau. Manyciau jei ir pasikeistu tai ne taip anksti. Visu pirma neaisku ar cia menesines. Atidziai stebek, bet ir nepatariu laukt.

Atsijungęs

#10 gruod. 12, 2015 13:00:59

milda

Nėštumas.

Gerai. Man draugė sakė kad po pirmo karto keičiasi menesinių ciklas, tai ar tai tiesą?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas