diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 26, 2019 16:45:38

Vaiku_linija

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

Nesvarbu12
Sveiki. Man 15 metų ir aš zaloju save ir pajautimais ir alkoholiuMan tai atrodo kad nuo šiol visos problemos dings. Bet tik tai minuteiKaip reikia priversti savęs taip nedaryti. As nieko daugiau nedarau kaip tik save zaloju. Mama pradejo tikrinti rankas. Mokykloj nelankau pamokų

Džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais pasidalinti sunkiais išgyvenimais. Beveik visi kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku ištverti. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

#2 bal. 25, 2019 12:24:59

Nesvarbu12

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

Sveiki. Man 15 metų ir aš zaloju save ir pajautimais ir alkoholiu
Man tai atrodo kad nuo šiol visos problemos dings. Bet tik tai minutei
Kaip reikia priversti savęs taip nedaryti. As nieko daugiau nedarau
kaip tik save zaloju. Mama pradejo tikrinti rankas. Mokykloj nelankau pamokų

Atsijungęs

#3 kov. 29, 2019 21:51:42

Vaiku_linija

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

karinuteee
labas , aš neturiu draugu nes esu negraži iš manes kartais tičiojasi kad aš baisi ir dėl to aš verkiu ir kartai užeina mintis žaloti save bet kai nurimstu nebenoriu nežinau ka daryti dal yra tokiu žmoniu.
Džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais pasidalinti sunkiais
išgyvenimais. Įsivaizduoju, kad nėra lengva prabilti apie tai, kad tave skaudina ir net kelia mintis apie savęs žalojimą. Tikriausiai neklysiu sakydama, kad dauguma kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo, kad jau blogiau būti ir nebegali. Visgi savižudybė tikrai nėra išeitis.
Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją numeriu - 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis. Čia gali skambinti nuo 11 iki 23 val. ir gyvai pasikalbėti su konsultantu, kuris bus pasiruošęs tave išklausyti. Kartais, išsipasakojus pasidaro lengviau.

Redagavo Vaiku_linija (kov. 29, 2019 21:53:57)

Atsijungęs

#4 kov. 29, 2019 14:07:14

karinuteee

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

labas , aš neturiu draugu nes esu negraži iš manes kartais tičiojasi kad aš baisi ir dėl to aš verkiu ir kartai užeina mintis žaloti save bet kai nurimstu nebenoriu nežinau ka daryti dal yra tokiu žmoniu.

Atsijungęs

#5 vas. 25, 2016 19:10:08

skaiski

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

aciu uz patarima

Atsijungęs

#6 vas. 24, 2016 21:44:30

Vegan

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

Labas.
Ko gero geriausias dalykas tavo situacijoje yra susirasti draugų mokykloje, su kuriais galėtum leisti laiką. Tokie žmonės paprastai gina savo draugus. Kaip tai padaryti? Mes gyvename technologijų amžiuje, manau, kad būdų yra begalės ir surasti juos nėra sunku.
Taip pat gali būti atokiau nuo tokių žmonių, kurie šaiposi. Nemanau, kad jie tave persekioja, tad atsitrauk. Jei nenori - stovėk už save. Nepulk į ašaras. Geriau suprasti, kad jie turi problemų, o ne tu.
Tačiau kaip stovėti už save? Vienas paprasčiausių būdų, kuris veda žmones iš proto - laimė. Jei tau sako ką nors į akis, šypsokis, o kai pabaigia, atsipalaiduok ir mandagiai paklausk: “Baigei? Nes yra daug geresnių veiklų, nei klausyti tavęs.”, dar katą nusišypsok, sukryžiuok rankas ir tiesiog nueik. Tai tik vienas pavyzdys - kaip stovėti už save!
O dėl mamos, ar šeimos tai… Suprantu, jog tavo draugė neatstos mamos, aš ir nebandau to pasakyti, tiesiog tai kiek palengvina gyvenimą. Patikėk manimi, tavo mama pati geriausia, tiesiog nelabai žino - kaip elgtis. Prieik prie jos ir tiesiai šviesiai pasakyk, kaip jautiesi. Pasakyk, jog jautiesi vieniša ir nesuprasta, kai ji tavęs neišklauso. Manau, kad šeimos nariai tai išgirdę, turėtų susiprasti ir pasitaisyti.
Sėkmės!

Atsijungęs

#7 vas. 24, 2016 20:35:20

skaiski

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

mano mama nemoka isklausyti ir patarti taimane zeidzia todel pasakoju draugei bet tainetas pats kas kalbetis su mama noriu mamos kuri butu gera demesinga ir moketu isklausyti kartais atrodo ked nepritampu seimoj ka daryti?

Atsijungęs

#8 vas. 24, 2016 20:29:01

skaiski

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

sveiki,
is manes lai tyciojasi mano klasiokai . as esu labai jautri todel bjaurus zodziai mane labai zeidzia negaliu savaldyti asaru kai kazkas is manes tyciojasi todel greit pratrukstu
tuomet jie dar labiau tyciojasi ka daryt kaip aprimti? nedeverkti?

Atsijungęs

#9 vas. 21, 2016 21:58:21

Vegan

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

Labas,
Kaip ir minėjai - nėra namų be dūmų, tačiau jei tavo namai skęsta neviltyje ir skausme, tai jau nėra normalu. Jeigu prieš tave smurtauja, siūlau ieškoti teisybės valstybinėse įstaigose. Taip pat Ieva davė tau puikų patarimą - pasidaryk savo kambario raktą, o jei manai, jog nesugebėsi, nežinai kaip tai atlikti ir neturi nieko, kas galėtų padėti, tuomet rask kambarį namuose, kuris užsirakina, kuriame galima užstatyti duris arba kaip nors kitaip pasislėpti.
Jeigu šeimos narei gerią, tuomet jų nederėtų pristatinėti draugams, net ir patiems geriausiems. Nesivesk nieko namo, nepasakok apie savo šeimą. Tiesiog pasistenk pamiršti apie šias problemas nors trumpam.
Taip pat minėjai, jog esi labai nedrąsi. Manau, jog tai pats gražiausias bruožas, kurį reikėtų labai vertinti. Jeigu sunku susirasti draugų, tuomet pasidomėk ar tavo mieste nėra bendruomenių, kuriose galėsi susipažinti su naujais žmonėmis. Visgi jeigu tokių vietų nerandi, pabandyk kokius nors būrelius, galbūt internetą, tačiau būk labai atsargi ir neskubėk bendrauti su kiekvienu nepažįstamuoju, pirmiausia derėtų įsitikinti, jog tai tikri ir patikimi žmonės.
Na, o dėl mamos ir apskritai visos šeimos bendravimo, tai patarčiau susikurti savo šeimą. Ieškok žmonių, kuriems galėtum papasakoti tai, ką norėtum papasakoti savo mamai. Tokių žmonių tikrai atsiras! Svarbiausia nepasiduoti, būti draugiška ir nepamiršti šypsotis, nes žmonės, kurie moka šypsotis - traukia aplinkinius.
Pabaigai norėčiau priminti, jog svarbiausia yra neskubėti. Ieškok draugų atidžiai, o svarbiausia nuoširdžiai. Nepasakok apie savo problemas ir savo gyvenimą iškarto. Laikas geriausiai tvirtina draugystę, tad neskubėk. Kad ir kas bebūtų - būk savimi ir nepamiršk, jog net ir po stipriausio lietaus galiausiai visada pasirodo saulė.
Sėkmės!

Atsijungęs

#10 vas. 19, 2016 16:50:39

AsesuIeva

Pjaustymasis-liūdnas gyvenimas

Uzjauciu tau pas mus yra toks klasiokas kaip tu jam nelengva bet jis gyvena nerodo problemu . as tau siulas pasidaryti rakteli . Nes kai bus sunku tu uzsirakinsi.Jei tu ce esi reiske tu kazkam busi naudinga pasauliui.Neveltui dievas tave ce atsiunte! Pagalvok jei 1 zmogus mirsta 24 =dvidesim keturiems ar daugiau tai sokas!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas