diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 10, 2018 21:39:48

SadGirlFromVilnius

Mano kalytės netektis

Sunkiausias mano netektis yra kai mirė kaimynė. Taip pat buvo liūdna kai netekau savo katino.

Atsijungęs

#2 rugpj. 3, 2017 09:05:45

Sutrikusioji

Mano kalytės netektis

Suprantu tave… Kai man buvo kokie šešeri metukai, mirė mano jūrų kiaulytė, kuri buvo mano pirmas augintinis. Aš ją be galo mylėjau, bet per vėlai supratome, kad ji ligota. Atsimenu kaip verkiau, susitaikyti su tuo buvo sunku. Bet su laiku susitaikiau su šia netektimi, o rudenį jau turėjome naują augintinę katę. Žinau, kad sunkiausia tai, jog apie naują augintinį negali mąstyti, nes bijai išduoti senąjį. Tačiau to nereikia bijoti.

Atsijungęs

#3 rugpj. 2, 2017 16:52:57

Bumbulas

Mano kalytės netektis

Kokia mano sunkiausia netektis?
Mano geriausias draugas žiemą pasikorė. Tai yra tikras skausmas… Palaidoti ką nors, kas seniau vaikščiojo ir turėjo su tavimi kokį nors ryšį - be galo sunku. Tačiau prarasti žmogų yra neįtikėtina… Ir siaubinga. Nemanau, kad kada nors gyvenime man pavyks su tuo susitaikyti. Atrodo, neteisinga, jog toks jaunas žmogus miršta, tačiau tai gyvenimas.
Sakoma, jog kiekvienam žmogui Dievas duoda lygiai tiek, kiek jis gali pakelti.

Atsijungęs

#4 rugpj. 1, 2017 08:57:07

Madlena0220

Mano kalytės netektis

Aš turėjau kačiuką Murkį . negaliu pasakyt kad jį labai labai mylėjau . tesiog jis niekada neateidavo pasimurkuoti . Jis dingo prieš du metus . ir tik dabar suprantu ant kiek jis man buvo svarbus užjaučiu tave . Mano kalytei 10 metu ir bijau kad ji gali betkuriuo metu mirt :,(((

Atsijungęs

#5 bal. 12, 2017 01:20:47

VIENASPLIUSDU

Mano kalytės netektis

As manau kad auginant augintini if pns iskarto turi susitaikyti kad jis kazkada mirs ir tu nieko negalesi padaryti

Atsijungęs

#6 bal. 12, 2017 01:20:21

VIENASPLIUSDU

Mano kalytės netektis

As manau kad auginant augintini if pns iskarto turi susitaikyti kad jis kazkada mirs ir tu nieko negalesi padaryti

Atsijungęs

#7 kov. 10, 2017 23:04:42

Dainoryte

Mano kalytės netektis

Dar neturėjau tokios baisios kaip tavo… Užjaučiu yra tikrai labai sunku palikti savo augintinį,kurį labai mylėjai… Paprašyk arba mamos ar tėčio gal tau leis įsigyti naują augintinį… siūlau žiurkėną

Atsijungęs

#8 vas. 22, 2017 20:24:49

luksyskajus

Mano kalytės netektis

Pirmiausia tai laaaaabai užjaučiu Tave dėl tavo mylimos kalytės. Mano didžiausia netektis taip pat šuo.
Jos vardas Meška. Mešką partrenkė automobilis o kaltininkas neatsirado. Ilgiuosi Meškos.

Atsijungęs

#9 saus. 22, 2017 14:19:45

Taura

Mano kalytės netektis

Man buvo labai liudna
Kai mano
Mylimiause katyte užtaršė
Šunis aš nežinojau kokie tai buvo šunis
Iki šiol negaliu susitaikiti nors mano katyte
Luna mirė prieš metus

Atsijungęs

#10 saus. 15, 2017 20:56:30

VisaiNesvarbu

Mano kalytės netektis

Praeis laikas ir susitaikysi, o dar geriau nusipirkti kitą gyvuną, kuris padės tai išgyventi

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas