diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 5, 2016 15:45:52

tomiin
Registruotas: 2016-02-05
Įrašai: 8

Patiriu patycias nes esu fiziskai silpnas

sveiki , nuo 1 iki 5 klases mokykloje patirdavau patycias . gal del to , kad gerai mokinausi ir nepasitikejau savimi del kazkokios priezasties … namuose budavau linksmas ‘'uzsidarydavau savyje’' tik mokykloje taigi … viskas apsisuko 5 klaseje pradejau bristi is tos balos kuri muse mane zemyn . Taigi pradejau nesimokyti , nelankyti mokyklos pakeiciau drabuzius . pradejau su klasiokais vaikscioti iki parduotus eiti i sale paspardyti kamuoli jau 7 klaseje pritapau ir tapau ta zvaigzdute klaseje … taigi viskas krypo vis geryn gal siek tiek jauciausi laimingas . Bet istiko nelaime , kagi su seima finansiniai sunkumai issikraustem i kaimo sena nameli kur ir dabar esu . nauji draugai , nauja aplinka , nauja mokykla . galvoju ateisiu susirasiu daugiau draugu , bet kai atejo ta akimirka kai reikejo pasitiketi savimi viskas subirejo . Tesiog visi ziurejo ir negalejau nieko , nieko pakeisti tik tyleti … taigi naturalu , kad patiriau patycias tapau ju auka , visa laime kad dar yra vienas zmogus kuris sumazino mano tempima i duobe patiriantis patycias . vis vyko provakacija susimusau … taip esu fiziskai silpnas pries bendraamzius bet atstovejau kazkiek uz save . patycios liovesi tesiog tapau atstumtasis koks ir dabar esu su manim nebendraujama ,kaip su kitais tesiog likau nepritapelis . einu i 10 klase jau sveriu gal vos 55kg todel ganetinai kompleksuoju , pradejau sportuoti mokykloje pritapti jauciausi visai nieko bet … ne bereikalo cia rasau , o rasau del ivikiu ivykusiu mokykloje . susimusau zinau kad tai negerai bet man tai buvo vienintelis sprendimo budas . esme yra tame kad negavau malku , bet daviau skriaudikui i snukin liaudiskai taigi kiti net pradejo palaikyti mane , atrode viskas gerai . kol neatejau i sale … mane perverte ant zemes pora kartu tesiog pazemino pries visus visi juokesi … uz mane stipresnis klasiokas galvoju ar duoti atgal ? galejau , bet zinojau kad buciau sumustas ir tureciau problemu taigi po poros numetimo ant zemes as nutilejau ir tesiog nieko nedariau … gerai laukiu kol pabaigsiu cia mokykla ir kraustysausiu i miesta kur turiu draugu kuriem atrodau kazkiek stiprus . Aciu uz perskaityma draugai

Atsijungęs

#2 vas. 6, 2016 18:10:15

inga159632
Registruotas: 2015-10-11
Įrašai: 49

Patiriu patycias nes esu fiziskai silpnas

Pilnai tave suprantu…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas