diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 17, 2019 15:24:05

Vaiku_linija

Padėkit ..

Džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais pasidalinti apie išgyvenamus sunkumus surasti draugų ir vienisumo jausmą . Beveik visi kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku ištverti. Visgi savižudybė – ne išeitis. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

#2 kov. 12, 2019 20:18:05

Skausmas321

Padėkit ..

Man tas pats. Persikėliau į naują mokyklą. Ir naujoj ir senoj šūlėj visi manęs nemėgsta. Esmė jog jie manęs net nepažįsta. Kas dieną klausiu kas man negerai. Ar aš negraži ar kas.

Atsijungęs

#3 kov. 30, 2016 20:06:42

Dinute

Padėkit ..

Sveiki , prasau patarimo as pamelavau gan
daug zmoniu ir mano sesuo suzinojo ir
Pasake tam zmogui .
Jai mama suzinos kas bus ? Ar tik man atrodo
Ar situacija beviltiska ….. negaliu nervuijuosi
Nenustoju vietoj ka daryt ? Ka galit patarti ?

Atsijungęs

#4 kov. 30, 2016 20:06:09

Dinute

Padėkit ..

Sveiki , prasau patarimo as pamelavau gan
daug zmoniu ir mano sesuo suzinojo ir
Pasake tam zmogui .
Jai mama suzinos kas bus ? Ar tik man atrodo
Ar situacija beviltiska ….. negaliu nervuijuosi
Nenustoju vietoj ka daryt ? Ka galit patarti ?

Atsijungęs

#5 vas. 20, 2016 19:27:47

Vegan

Padėkit ..

Manau, jog tu esi nuostabi ir nepakartojama. Svarbiausia - būk savimi, kad ir kaip tai sunku.
Galbūt tavo bandymas būti “tokia kaip visi”, atrodo keistai, todėl žmonės bando tave atstumti. Beje, tie kas yra kitokie, visada gąsdina žmones, nes naujovės visada kelia nerimą. Tačiau nenustok būti savimi ir niekada… Niekada nepasiduok. Esi gera, graži ir nuoširdi. Net jei ir nematau tavęs ar nepažįstu - žinau. Daryk tai ką nori daryti ir galbūt toje vietoje, kurioje tu nori būti atsiras bendraminčių, kurie bendraus šiltai ir su didžiule meile. Sėkmės!

Atsijungęs

#6 vas. 11, 2016 09:20:57

inga159632

Padėkit ..

As taip pat taip jauciuos…

Atsijungęs

#7 vas. 10, 2016 21:47:01

Tancya

Padėkit ..

Man toks jausmas , kad niekam nepatinku , nei kaip žmogus , nei kaip mergina . Tiesiog užkniso , visi kažkaip šaltai bendrauja , o su kitais, kai bendrauja tai viskas normaliai .. Kažkokie keisti visi . Mane tai jau užkniso , net nežinau ką daryti .. Esu visiškai normalus žmogus , stengiuosiu būti tokia . Noriu pabendrauti , visi lyg bando atstumti mane nuo savęs . Ką daryti ? Galit paaiškint kodėl žmonės taip elgiasi ?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas