diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 11, 2016 17:39:52

Saulute10
Registruotas: 2016-02-11
Įrašai: 2

<<Kam tas pavadinimas>>

Sveiki. Nežinojau i kuria temą rašyti, draugystes ar sia.
Man atsibodo gyventi taip: atsikeliu ryte, būnu mokykloje, einu į būrelius, grįžtu namo ir darau namų darbus. Kiek viena diena tas pats per tą patį. Man atsibodo. Noriu nuotykių. Noriu užkopti į aukščiausia kalna ir atlošus galva stebėti krentančias žvaigždes su mylimu žmogum. Noriu į didelį vakarėlį.Noriu bėgti, ir nespėti. Noriu prisigerti iki žemės graibstymo. Noriu juoktis, labai daug. Noriu būt stoned. Noriu bučinių. Aš-noriu nuotykiu. Žinau kad nuotykiai manęs nesuras, jei sedėsiu nieko nedarydama. Turiu keturias drauges. Viena beveik niekam neturi pingų. Kita turi ir pinigu ir laiko bet bijotu padaryti ką nors neįprasto. Kita galima sakyt net ne drauge, nežinau kodėl priskaičiavau. Ir yra dar viena-ji apie tai ką šneku. Ji sutiktu veikti, bet ka su manimi, nes ji taip pat nori nuotykių. Tiksliau būtų sutikusi, ji pries pusmeti susirgo anorekcija, ir su manim nebebendrauja. Ji labai pasikeitė. Kur ieškoti nuotykių? Ką daryti? Aš nebegaliu daugiau taip gyventi, man AT-SI-BO-DO. Tikiuosi perskaite turės įdėjų.

Atsijungęs

#2 vas. 12, 2016 00:16:14

g.pask
Registruotas: 2015-12-08
Įrašai: 8

<<Kam tas pavadinimas>>

Tu ne viena tokia. Man tas pats. Visai neblogai padeda ieškojimas naujų žmonių (kad ir fb). Pavyzdžiui iš draugės sužinojau apie tokį visai neblogą dvyliktoką iš mano mokyklos, kažkaip pasikviečiau aš jį į fb, jis man parašė, pradėjom rašynėtis apie mokyklą ir t.t., tada pasiūlė susitikt, ilgai teko jam mane įkalbinėt bet pavyko ir jis mane savo automobiliu atsivežė į savo namus. Ten pasileidom muziką, pradėjom kalbėt, paskui kažkaip jis įsisiurbė man į lūpas ir pradėjom bučiuotis. Žodžiu esmė tame jog buvo neblogas nuotykis, tad manau fb yra puikus būdas susirast tokių pat nuotykių ištroškusių žmonių.
Gal ir nereikėjo rašyt tos istorijos bet čia kaip pavyzdys buvo kaip patirt nuotykių bent tokių nedidelių
Beje spėju, tu šaulys? (Pagal zodiaką)

Redaguotas Vaiku_linija (vas. 13, 2016 18:25:23)

Atsijungęs

#3 geg. 24, 2016 22:12:14

XXINESA12
Registruotas: 2015-03-24
Įrašai: 26

<<Kam tas pavadinimas>>

Sveikos. Klausimėlis vienas - o kas jeigu nežinai kur to “nuotykio” ieškoti? Kad ir per FB. Per drauges ir t.t. Jeigu net nežinau kaip jį atrast? Padėkit (jeigu galit).

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas