diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 6, 2016 17:44:04

batonelis13
Registruotas: 2015-05-26
Įrašai: 11

Žvengimas iš nieko

Sveiki, noriu pagalbos:

Man nuo šių mokslo metų prasidėjo juoko priepuoliai, žvengiu iš nieko, per laidotuves žvengiau, eidamas gatve žvengiu, muzikos mokykloje kur akį užmetu, ten per haliucinacijas kažkas juokingo įvyksta, tai mokytoja paperdžia, tai dar kas nors, ir žvengiu iš nieko. Galvoju, na ims mane ir uždarys…. Kaip man pasielgti, aš tik žinau, kad tada reikia daryti atvirkščiai, galvoti apie liūdnumą.

Atsijungęs

#2 bal. 11, 2017 22:03:54

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 76

Žvengimas iš nieko

Kažkaip sunku patikėti jog per laidotuves žvengi

Atsijungęs

#3 bal. 12, 2017 11:54:07

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 102

Žvengimas iš nieko

DD keistas varinatas, bet manau dziaukis kol gali ri juokis, nes taip pat gali tave paveikti deresija ar liudnumas, bet fainai , kad juokas taip tave fainai pasitiko

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg