diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 18, 2016 08:47:02

AkvileA
Registruotas: 2016-03-18
Įrašai: 1

Priekabiavimas mokykloje ir to pesekmės

Sveiki,
Aš esu Akvilė, man 17 m. Šiais metais atėjau į naują mokyklą. Man buvo gan sudėtinga priprasti prie klasiokų. Iš pradžių buvo visokiausi ,,krikštai'' priekabiavimai, žodiniai įžeidinėjimai, psichologinis spaudimas. Maniau, kad tai tęsis kokį tik mėnesį, bet tai tęsiasi jau pusę metų. Galiausiai apie tai sužinojo socialinė. Dabar vienam klasiokui prasidėjo išmetimo iš mokyklos procesas. Dar prasidėjo nuteikinėjamas prieš klasiokus, visi apkalbinėja, laiko skundike ir panašiai, kad dėl mano kaltės išeina jų ,,draugas'', palaiko jo visas nesąmones ir išsidirbinėjimus. Aš bijau su juo sėdėti klasėje, bijau sutikti gatvėrje. Yra labai sunku, kai prieš tave nusiteikus pusė mokyklos.

Gal galite padeti/patarti?

Redaguotas AkvileA (kov. 19, 2016 12:35:53)

Atsijungęs

#2 kov. 23, 2016 00:01:08

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Labas, mano vardas Rusne,man 12m. As irgi patyriu patycias mokykloje. Balandzio pabaigoje as eisiu pas mokyklos psichologe, ji manes klausines apie mano klasiokus. Oi kiek jai as ivykiu pripasakojau apie savo klase,viena klasioke jau pasikeite i geraja puse, o visi likusieji - ne.

O siaip,jeigu tau ta mokykla nepatinka,gali is jos iseiti,arba eiti i privacia.

As pati esu privacioje mokykloje,net ten yra patyciu,bet labai geri jauni mokytojai.
O siaip,gal gali papasakoti apie koki nors ivyki,nuo kurio pvz buvai isiutusi,pykta,ar net apsiverkusi.

Atsijungęs

#3 kov. 23, 2016 00:02:27

Rusnia5

Labas, mano vardas Rusne,man 12m. As irgi patyriu patycias mokykloje. Balandzio pabaigoje as eisiu pas mokyklos psichologe, ji manes klausines apie mano klasiokus. Oi kiek jai as ivykiu pripasakojau apie savo klase,viena klasioke jau pasikeite i geraja puse, o visi likusieji - ne.

O siaip,jeigu tau ta mokykla nepatinka,gali is jos iseiti,arba eiti i privacia.

As pati esu privacioje mokykloje,net ten yra patyciu,bet labai geri jauni mokytojai.
O siaip,gal gali papasakoti apie koki nors ivyki,nuo kurio pvz buvai isiutusi,pykta,ar net apsiverkusi.

Atsijungęs

#4 kov. 23, 2016 00:05:12

Rusnia5

Labai atsiprasau uz 2 zinutes. Uzstrigo internetas.

Atsijungęs

#5 geg. 6, 2016 15:23:47

MaxMen5
Registruotas: 2016-05-06
Įrašai: 1

labas mane ir izeide mokykloje

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas