diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Atsakymai:

 •  
  0 votes (0,0%) for: Man irgi tas pats buvo
 •  
  0 votes (0,0%) for: Man beveik tas pats buvo
 •  
  1 vote (14,3%) for: Nezinau
 •  
  2 votes (28,6%) for: Gal nori draugauti ?
 •  
  4 votes (57,1%) for: Uzjauciu

#1 bal. 4, 2016 22:48:17

Rusnia5

Mamai svarbesnis televizorius

Labas. Jau su ja pykstuosi visus metus,sakau jai,kad man nepatinka, o jinai sako,kad atsiknisciau ir eina prie kompiuterio,mano mama irgi nesukalbama,o kai teciui pasakau,jis sako,kad neverkciau,pasako mano mamai,kad nelystu prie manes ir nerektu,kartais padeda. Balandzio pabaigoje vaziuosiu pas mokyklos psichologe ir su ja kalbesimes apie mokykla ir t.t. O tavo mama ant taves irgi rekia ?

Atsijungęs

#2 bal. 3, 2016 21:47:24

Rusnia5

Mamai svarbesnis televizorius

Sveiki. Siandien as patyriau patyciu is mamos.


Apie 18val ejau maudytis,nusimaudzius isejau is vonios ir mama kaltino mane kad nespes paziureti televizoriaus nes bus po 15min, pradejo kalbeti “grieztu senes balsu”.
Tada ijunge televizoriu ir netycia paspaude ir sugadino,del to buvau kalta as,jinai man grasino, kad sumus,bet vos ir nesumuse. Paskui paskambino teciui ir jis atvaziavo,sutaise televizoriu ir mane nuramino. Pasakiau mamai,kad neeitu siandien i mano kambary, o kai jinai isejo is mano kambario,as pradejau verkti,tetis atejo i kambary ir sako : Susitariam,kad neverksi. As prasisypsojau ir sutikau. Buvau nuejus i kambary kur buvo mano mama,ikroviau telefona,o mano mama lyg specialiai pagarsino televizoriaus garsa,dazniausiai padaro ant 80 kazkiek,o kai as buvau tam kambaryje padare iki 90 kazkiek.
Ai dar nepaminejau,kai mama bande pataisyti televizoriu,jinai man sako : Jeigu man neveiks televizorius,padarysime tau bauda t.t. O paskui pasake kad manes nebemyles, o del televizoriaus verke.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas