diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

------------

 •  
  3 votes (100,0%) for: ------------

#1 bal. 21, 2017 20:07:49

moksliukas

Galvos skausmas

Linkėjimai nuo mano mamos

Atsijungęs

#2 bal. 21, 2017 20:07:08

moksliukas

Galvos skausmas

Toks mano mamos darbas:-)

Atsijungęs

#3 bal. 21, 2017 20:05:00

Rusnia5

Galvos skausmas

Aciu

Atsijungęs

#4 bal. 21, 2017 19:41:18

moksliukas

Galvos skausmas

Mama sako: gali būti virusinė liga , vėjarupiai.
Gali skaudėti ir dėl nervų ar nuovargių.
Taip sakė mano mama. Jei dar ko reiks sakyk.

Atsijungęs

#5 bal. 21, 2017 16:18:51

Rusnia5

Galvos skausmas

Gerai.

Atsijungęs

#6 bal. 21, 2017 09:09:43

moksliukas

Galvos skausmas

Mano mama gydytoja. Jeigu nori galiu perduoti
Tavo simtomus mamai ir gal ji pasakys ką daryti.

Atsijungęs

#7 bal. 17, 2017 21:05:47

VIENASPLIUSDU

Galvos skausmas

Manau, kad pasakyk mamai ir pasakyk kad tai jau ilgas procesas, gal veliau tave nuves pas gydytojsu paims krauja ir tada tikrai issiaikinsi kas tau yra, bet manau gali buti ir nuolatine itampa, mokslai, ir turbut vandens turkumas, nes kas dien turi isgerti bent 1.5 litro

Atsijungęs

#8 bal. 11, 2017 22:00:30

MergyteUogyte

Galvos skausmas

Tavo tetis teisus

Atsijungęs

#9 bal. 25, 2016 23:01:09

Rusnia5

Galvos skausmas

Sveiki. Nezinau ar i teisinga tema rasau,bet visvien turiu kai kuo pasidalinti. Man jau kelias dienas skauda galva,siandien grizus namo atsiguliau i lova ir pasidare labai salta,didelis galvos skausmas,dar ir dabar teskauda galva. Pas mane ant kaktos yra 2 guziukai,labai nenoreciau tureti augliu,gal kas patartumete ka ? Vandens as labai mazai geriu,tai gal ir jo trukumas,o tetis sako,kad nuo nervu man skauda galva.
Aciu uz atsakymus !

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas