diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 5, 2016 09:40:50

Justmeee

Diskusijos

Sveiki, man taip pat 16. Gal kas pabendraut norėtumėt apie viską iš eilės -taip nuspalvinant kasdienybę? Nes kažkaip norisi šjp padiskutuot, pabenraut su kažkuo,bet nėr su kuo.

Atsijungęs

#2 birž. 26, 2016 21:34:37

viktorijap

Diskusijos

Galbūt galime pakalbėti apie pomėgius, vienišumą, išsipasakoti bei, tiesiog, padėti viena kitai Jeigu tu sutinki O galbūt yra kas nors apie, ką norėtum tu pakalbėti?

Atsijungęs

#3 birž. 26, 2016 12:15:16

leja123

Diskusijos

Ačiū gaila, kad neleidžia čia nei gmailo nei facebook parašyt. Apie ką norėtum pakalbėti?

Atsijungęs

#4 birž. 26, 2016 11:47:12

viktorijap

Diskusijos

Labas leja123, man taip pat 16 metų, norėčiau su tavimi pabendrauti, beto tema tikrai įdomi

Atsijungęs

#5 geg. 7, 2016 20:51:45

RickaRu

Diskusijos

Sveikos merginos

Atsijungęs

#6 geg. 5, 2016 19:35:18

monikux882

Diskusijos

O jezau atsiprašau visų jei pamatėt mano žinučių kopijų Tiesiog man buvo užstrigęs kompas ir kai aš spaudžiau daug kartų taip ir issisiuntė.

Atsijungęs

#7 geg. 5, 2016 19:30:41

Rusnia5

Diskusijos

Is Vilniaus

Atsijungęs

#8 geg. 5, 2016 14:31:36

monikux882

Diskusijos

Lapas Rusnia aš esu iš Telšių o iš kokio tu miesto ?

Atsijungęs

#9 geg. 5, 2016 14:31:36

monikux882

Diskusijos

Lapas Rusnia aš esu iš Telšių o iš kokio tu miesto ?

Atsijungęs

#10 geg. 5, 2016 14:31:36

monikux882

Diskusijos

Lapas Rusnia aš esu iš Telšių o iš kokio tu miesto ?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas