diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 2, 2014 20:49:38

valentinas

Paršyk man :)

Labas

Atsijungęs

#2 kov. 28, 2014 14:23:57

kuku

Paršyk man :)

Parasau ,bet pirmadieni kovo 31d turi but prisijunges kat galetumeme susirasineti (nuo 1h dienos)!Sutinki?

Atsijungęs

#3 spal. 11, 2013 01:29:32

Anchor

Paršyk man :)

Bet man jis jau dvejus metus patinka, nes yra moxliukas, kokia as beveik ir esu man jis kaip idealas atrodo. kaip tada suprasti zmogu, jeigu vienu metu jis klausia AR AS JI MYLIU o po to jau stumia, kad as baisi ir net matyti nenori manes? Be to, kaip man ismokti save myleti? Nes kai is mano patirties is manes daugelis saiposi, tai as manau, kad neverta saves myleti, juk kam myleti save, jeigu kiti manes nemyli?

Atsijungęs

#4 spal. 10, 2013 00:37:31

Audrius.

Paršyk man :)

Moteris tam tikra prasme kaip patiekalas, jeigu kiekvienam leisti valgyti iš tavo lėkšės, joks rimtas vyras nenorės valgyti likučių.

Jeigu žmogus realiai mylėtų, jis toli gražu nesišaipytų. Jis tiesiog naudojasi tavo naivumu ir vaidina. Kovok už save, už vietą po saule. Neleisk, kad šaipytūsi, nes jei leisi vienam, tai ateis dar krūva kitų. Jei gerbsi save, tai tai gerbs ir tave. Leisdama jam šaipytis iš tavęs tu iš kart parodai, kad savęs negerbi. O savęs negerbiantis žmogus kitų žmonių atžvilgiu automatiškai krinta akyse.

Atsijungęs

#5 spal. 9, 2013 20:37:42

Anchor

Paršyk man :)

Labukas, is manes saiposi mano simpatija ir as jam pasiduodu. Zinau, kad jis mane myli bet vistiekk saiposi turiu vaikina, bet negaloiu pamirsti savo simpatijos. Gal gali man padeti? (

Atsijungęs

#6 bal. 27, 2013 02:04:08

marius.j

Paršyk man :)

Nu aš vienas iš tokiu man 12m. jei tiksiu

Atsijungęs

#7 bal. 24, 2013 00:14:06

3Gabriel�3

Paršyk man :)

Neturiu draugų, gal kas norit susirasineti?

Atsijungęs

#8 bal. 5, 2013 02:51:39

Audrius.

Paršyk man :)

Dzela, sakyk kas nutiko. Padėsim kuo galėsim.

Atsijungęs

#9 bal. 3, 2013 01:15:19

Dzela

Paršyk man :)

Man tikrai reike pakalbos prasau parasykit

Atsijungęs

#10 kov. 30, 2013 00:32:05

Audrius.

Paršyk man :)

kulsyte
Iš manęs irgi labai tyčiojasi, o beto neturiu draugu.PPPPAAAADDDDĖĖĖĖKKKKIIIITTTTEEEE!!!

Perklausyk, jei praktikuosi - garantuotai padės.
http://www.tikratiesa.lt/post3639.html [tikratiesa.lt]

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg