diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 5, 2013 02:51:39

Audrius.
Registruotas: 2013-03-07
Įrašai: 37

Paršyk man :)

Dzela, sakyk kas nutiko. Padėsim kuo galėsim.

Atsijungęs

#2 bal. 24, 2013 00:14:06

3Gabriel�3
Registruotas: 2013-04-23
Įrašai: 7

Neturiu draugų, gal kas norit susirasineti?

Atsijungęs

#3 bal. 27, 2013 02:04:08

marius.j
Registruotas: 2013-04-26
Įrašai: 75

Nu aš vienas iš tokiu man 12m. jei tiksiu

Atsijungęs

#4 spal. 9, 2013 20:37:42

Anchor
Registruotas: 2013-10-09
Įrašai: 4

Labukas, is manes saiposi mano simpatija ir as jam pasiduodu. Zinau, kad jis mane myli bet vistiekk saiposi turiu vaikina, bet negaloiu pamirsti savo simpatijos. Gal gali man padeti? (

Atsijungęs

#5 spal. 10, 2013 00:37:31

Audrius.
Registruotas: 2013-03-07
Įrašai: 37

Moteris tam tikra prasme kaip patiekalas, jeigu kiekvienam leisti valgyti iš tavo lėkšės, joks rimtas vyras nenorės valgyti likučių.

Jeigu žmogus realiai mylėtų, jis toli gražu nesišaipytų. Jis tiesiog naudojasi tavo naivumu ir vaidina. Kovok už save, už vietą po saule. Neleisk, kad šaipytūsi, nes jei leisi vienam, tai ateis dar krūva kitų. Jei gerbsi save, tai tai gerbs ir tave. Leisdama jam šaipytis iš tavęs tu iš kart parodai, kad savęs negerbi. O savęs negerbiantis žmogus kitų žmonių atžvilgiu automatiškai krinta akyse.

Atsijungęs

#6 spal. 11, 2013 01:29:32

Anchor
Registruotas: 2013-10-09
Įrašai: 4

Bet man jis jau dvejus metus patinka, nes yra moxliukas, kokia as beveik ir esu man jis kaip idealas atrodo. kaip tada suprasti zmogu, jeigu vienu metu jis klausia AR AS JI MYLIU o po to jau stumia, kad as baisi ir net matyti nenori manes? Be to, kaip man ismokti save myleti? Nes kai is mano patirties is manes daugelis saiposi, tai as manau, kad neverta saves myleti, juk kam myleti save, jeigu kiti manes nemyli?

Atsijungęs

#7 kov. 28, 2014 14:23:57

kuku
Registruotas: 2014-03-25
Įrašai: 6

Parasau ,bet pirmadieni kovo 31d turi but prisijunges kat galetumeme susirasineti (nuo 1h dienos)!Sutinki?

Atsijungęs

#8 bal. 2, 2014 20:49:38

valentinas
Registruotas: 2014-04-01
Įrašai: 11

Labas

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas