diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Paršyk man :)

Pradžia » Patyčios » Paršyk man :)

kulsyte
kov. 29, 2013 21:37:08

Iš manęs irgi labai tyčiojasi, o beto neturiu draugu.PPPPAAAADDDDĖĖĖĖKKKKIIIITTTTEEEE!!!

Audrius.
kov. 7, 2013 21:42:38

Dreamforyou
Labas, aš neturiu draugų.. Mokykloja tyčiojasi, žemina, ignoruoja.. nežinau kiek ilgai tai galėsiu tempti... nemoku pastovėti už save ir atsikirsti...

Turėjau analogiškų problemų, kurios irgi buvo privedę iki ekstremalių momentų, bet jau viskas seniai praeity. Yra toks geras palyginimas, kuris padės kažkiek apsispręsti..
Tavo protas veikia kaip kompiuteris: vienos programos įsirašo, kitos išsitrina. Šiuo atveju tau reikia per praktiką įsirašyti programą, kad galėtum atsikirsti. Tiek žodžiais, tiek veiksmais, kovos menų lankymas labai padėtų, pridėtų pasitikėjimo savimi. Kol darysi tai ką darei, tol gausi tai ką gaudavai. Privalai keistis. Aš su tavimi.

Jeigu kitiem neleidi gerbti tavęs, vadinasi negerbi ir savęs. TU SAVĘS NEGERBI taip kaip turėtum gerbti. Jeigu gerbtum, tuomet niekas negalėtų tavęs pirštu priliesti.
Būtent šios savigarbos formą būtina išmokti kiekvienam žmogui.
Jei bus noro - parašyk į pm.

never
kov. 4, 2013 21:23:09

Arba pabandyk pakeist aplinka, mokykla, pamastyk, kodel tu neturi draugu ir bandyk tai pakeisti.

Janeckyte
kov. 4, 2013 20:49:46

Sveika! Labiau pasitikek savimi ir viskas bus gerai!! As tavimi tikiu!!)

Dreamforyou
kov. 3, 2013 19:09:37

Labas, aš neturiu draugų.. Mokykloja tyčiojasi, žemina, ignoruoja.. nežinau kiek ilgai tai galėsiu tempti... nemoku pastovėti už save ir atsikirsti... (

Rasyk
vas. 11, 2013 02:20:11

Kocolaxxx
Labas. Is manes nesitycioja bet draugu tai neturiu. Nu zodziu pamaciau tavo tema ir nusprendziau parasyti Tai ka manai?

Labas. Gal pabandyk daugiau dalyvauti visokiose renginiuose? Arba lankyk popamokine veikla, tai kas tau patinka. Nes tada tu turesi su zmonemis apie ka kalbeti ir taip automatiskai susirasi draugu Sekmes

Kocolaxxx
saus. 14, 2013 17:47:17

Labas. Is manes nesitycioja bet draugu tai neturiu. Nu zodziu pamaciau tavo tema ir nusprendziau parasyti Tai ka manai?

Paaugliuk�-)
liep. 20, 2012 16:25:44

Jei tau nesiseka bendrauti ar iš tavęs šaiposi gali man parašyti. Aš pati buvau susidūrusi su tokiom problemom Bet man pavyko sekmingai jas išspręsti.

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg