diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 9, 2016 17:37:04

Rusnia5

Ligos

Nieko tokio . Svarbu, kad nepradejai kaip sakant “stumti” keikti ir panasiai.

Atsijungęs

#2 geg. 25, 2016 21:33:52

leja123

Ligos

Rusnia5, dar kartą atsiprašau už tą žinutę… Nežinau pati, kodėl taip negražiai išsireiškiau, dabar tikrai labai dėlto gailiuosi. Būk stipri ir nekreipk dėmesio į tokius komentarus kaip mano buvo..

Atsijungęs

#3 geg. 11, 2016 19:06:45

leja123

Ligos

Atsiprašau, kad taip išsireiškiau, bet turiu žmogų artimoj aplinkoj sergantį depresija, ir tikrai nemalonu skaityt laiškus, kai vaikai patys sau tokią ligą nusistato. Tiesiog, nemanau,kad gerai taip palaidai kalbėti apie psichinę ligą. Lyg ji vos ne kiekvienam yra. Suprantu, visi kartais jaučiamės prislėgti, liūdni, vieniši, jog viskas slysta iš po kojų, bet tai nėra depresija. Galima jaustis depresuotu, bet tai irgi nėra depresija. Ir, tikrai, skirtumas nedidelis, bet svarbu jį atpažinti… Tai dar kartą atsiprašau, nesupyk.

Atsijungęs

#4 geg. 11, 2016 19:01:31

leja123

Ligos

Sorry, bet dievaži, ar bent žinai, kas per liga ta depresija? Ją gydytojas nustato ir patikėk, tai ne tik kažkoks liūdesys, jautrumas ir verkimas. Tau jos psichiatras nenustatė, todėl dabar iš oro sakyt, kad tau depresija, tai tas pats, kas sau nusistatyti vėžį ar dar kokią ligą pačiam.

*** Vaikų linijos komentaras: Diskutuojant prašome gerbti kito žmogaus nuomonę ir neįžeidinėti.

Redagavo Vaiku_linija (geg. 12, 2016 17:13:44)

Atsijungęs

#5 geg. 11, 2016 17:15:27

monikux882

Ligos

Sakei kad dar turi geriausią draugę? Pasikalbėk su drauge. Jei vienai nedrasu eiti pas psichologą gali paprašyti draugės kad tave palydėtų.

Atsijungęs

#6 geg. 11, 2016 17:13:28

monikux882

Ligos

tu sakei mama yra buhaltere? Tai va kame problema mama turbūt ilgai dirba. Ir labai gryžta pavargusi. Kiekvienas žmogus turi turėti savo nuomonę mama sako kad tėtis lepina tu sakai kad nelepina. Nekreipk dėmesio tiesiog išklausyk tą ką mama tau nori pasakyti. Ir tada išreišk savo nuomonę. Na galima apsilankyti jei nori ir pas psichologą taigi mokykloje yra taip? Manau pabandyk pas jį nueiti išsakyk savo problemas ir galėsite kartu jas išspręsti na o jei nepatiks ten eiti tai ir neik bet pabandyti verta. Gal kai išsikalbėsi tau bus geriau. Sakau neimk per daug į širdį taip kaip mama elgiasi. Na gal pavyktų pasikalbėti ir nueiti kartu su mama pas psichologą? Gal psichologas išsiaiškintų kame problema kad su mama nesutari? Na o jei nepavyks pakalbėti. Tai tiesiog neimk į širdį džiaukis kad tėtį tokį turi. Su tečiu pasikalbėk ir gal tėtis pasikalbės su mama draugiškai kaip tu jautiesi ir gal išspręsite problemą. Linkiu išspręsti problemą ir butinai pakalbėk su tėčiu ar mama o gal net nueikite pas psichologą. Jis tikrai gali jums padėti išspręsti pykčius, nesutarimus.

Atsijungęs

#7 geg. 10, 2016 20:18:21

Rusnia5

Ligos

O mano mama sako, kad yra buhaltere. Ji dazniausiai prie kompiuterio ir tebuna.

Atsijungęs

#8 geg. 10, 2016 20:15:59

Rusnia5

Ligos

Labas, Monika. Tame ir problema,mama manes neisklauso,pertraukineja,rekia kai kalbu,o ant tecio pyksta, kad mane
“lepina”. Tipo paprasau, kad nupirktu ledu, mama neperka, o tetis nuperka.

Atsijungęs

#9 geg. 10, 2016 18:25:49

monikux882

Ligos

Ir nemanau kad mama atiduos į vaikų namus. Gal inai tik gasdina kaip ir mane. Na manau jei tave užaugino iki dabar ir ligšiol neatidavė į vaikų namus. Tai neatiduos ir dabar. Beto minėjei kad su tėčiu sutari geriau nei su mama? Tai žiūrėk jei kartais nenorėsi kalbėtis su mama pasikalbėk su tėčiu būk atviresnė gal būt kai pasikalbėsi bus geriau. O jei mama tikrai norėtų atiduoti į vaikų namus būtų senai tai padariusi. Gyvenime buna blogų ir gerų dalykų gal būt galėtum apsilankyti pas psichologą išsikalbėti gal palengvės mokykloje yra psichologas gali nueiti pas jį ir išsikalbėti psichologas tikrai tave supras ir patars ką daryti. Tau tikrai palengvės

Atsijungęs

#10 geg. 10, 2016 18:19:45

monikux882

Ligos

Darkart labas Rusne. Na manau žudytis dėl tokių niekų tikrai neverta. Na o gal pabandytum su mama pasikalbėti ir pasakyti kas tau nepatinka ir kad tave tai skaudina. Pasikalbėk ką galvoji nes kalbėjimas labai padeda. Mane mama irgi grasina kad atiduos į vaikų namus kartais bet aš tai nusijuokiu Manau tavo mama tikrai neatiduos į vaikų namus. Gal tik nori kad kažką darytum nesėdėtum ir nežiūrėtum teliko kai ji dirba. Mano mama taip pat rėkia. Aš ją puikiai suprantu. Nes ji pavargsta po darbo. O kur mama dirba gal galėtum pasakyti? Nes nu pavisdžiui mano mama dirba Mokesčių inspekcijoje ir tai yra labai sunkus darbas suprantu kad pareina po darbo pavargusi. O tau manau reikėtų mažiau kreipti į aplinkinių dėmesį gyvenk savo gyvenimą ir per daug neimk į širdį kaikurių dalykų. O žudytis dėl tokių niekų neverta.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas