diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

keistas saitas

 •  
  8 votes (100,0%) for: Omg

#1 kov. 27, 2018 17:44:38

SadGirlFromVilnius

oo

Gali jį užblokuoti (block)

Atsijungęs

#2 kov. 26, 2018 18:28:32

Vaiku_linija

oo

Labas, Aurayu,

diskusijų dalyviai labai teisingai pataria, kad verta išsitrinti vartotoją arba viską buk išsisaugojus ir parodyk tai tėvams, jie žinos ką daryti.

Atsijungęs

#3 kov. 25, 2018 18:50:33

705434

oo

Ištrink acount

Atsijungęs

#4 vas. 25, 2017 10:09:48

luksyskajus

oo

Pirmiausia pasakyk apie tai mamai. Dada kreipkis į policiją,kad susektu tą senį.

Atsijungęs

#5 geg. 11, 2016 17:19:46

monikux882

oo

gal būt reikėtų pasikalbėti su mama kad jis skambina tau papasakok viską taip kas nutiko. Mama manau tikrai nepyks jei pasakysi tiesą. Jei dar kart jis tau skambins viską tu nufilmuok ką jis rodo ir gali kreiptis į policiją dėl skambinėjimų.

Atsijungęs

#6 geg. 11, 2016 16:34:37

Rusnia5

oo

Išsitrink akountą. Jeigu tai įmanoma

Atsijungęs

#7 geg. 11, 2016 16:07:18

Aurayu

oo

VSveiki per viena video žiūrėjau apoe visokias programas kur galima pabendrauti su bendraamžiais o viena karta kai prisijungiau man paskambino kažkas su vaikišką nuotrauka aš pakėliau o kai jo kamera isijungė man rodė kaip senis rodė savo pasididžiavima ir rašė seksualias žinutes o dabar visada man jis skambina nors ir internetas atjungtas bijau kad mama kada nors ijungs kompiuteri ir pamatys :c padėkitee

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas