diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Kas aš esu?

Pradžia » Patyčios » Kas aš esu?

Vegetarian
geg. 13, 2016 22:43:16

Kas aš esu?

Žinau, kad pasaulyje yra daug neteisybės. Žinau, kad ją sustabdyti yra be galo sunku. Žinau, kad aš tik vaikas. Žinau, kad mano žodis ir lieka tik žodžiu. Žinau, kad kartais nebelieka prasmės gyventi. Žinau, kad kiti kenčia, nes bijau pasakyti “nustok!”. Žinau, kad pasaulis skuba teisti. Bet taip pat žinau, kad ateina laikas, šį tą pakeisti.

Gyvename skirtingose gatvėse, skirtinguose miestuose, skirtingose šalyse ir netgi skirtinguose žemynuose. Daug skirtumų, tiesa? Tačiau esame toje pačioje žemėje, kalbame apie tuos pačius dalykus ir turime vieną, bendrą istoriją. Turime tiek daug bendro, kad net sunku apsakyti, net jei ir esame už tūkstančių mylių vienas nuo kito.

Kai aš matau žmogų, tai matau tik jį ir nieko daugiau. Nematau nei lyties, nei amžiaus, odos, plaukų ar akių spalvos… Nematau tautybės, nežinau jo praeities, dabarties ir ateities. Matau tik žmogų, kuris norėdamas, galėtų pakeisti pasaulį. Esame visi vienodi, nesvarbu ar gimėme su negalia ar be jos, su antsvoriu ar šiek tiek per anksti.

Kada nors visi esame ką nors įžeidę ar pažeminę, iš ko nors pasijuokę ar išsityčioję. Visgi gyvename ten, kur gyvena ir visi kiti. Nesiskiriame niekuo, tik išvaizda, kuri ne tokia ir svarbi. Tad kokią teisę turime tyčiotis? Ir kas suteikė teisę laikyti save aukščiau, nei visi kiti? Mes privalome priimti žmogų tokį, koks jis ir yra, o jei neišeina, tuomet pats laikas pradėti mokytis.

Aš esu žmogus, lygiai taip pat kaip ir tu. Aš esu žmogus ir save matau, kaip galimybę keisti pasaulį. O ką matai tu?

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg