diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 29, 2016 11:06:08

ugne2005

Draugai...

Atleisk,kad daug laiko neatrasciau.Gyvenu gerai
Kaip tau sekasi?Kaip praleisi vasaros atostogas?

Atsijungęs

#2 geg. 28, 2016 18:36:13

Vegetarian

Draugai...

Smagu, kaip sekasi?

Atsijungęs

#3 geg. 24, 2016 22:05:32

XXINESA12

Draugai...

Sveiki. Aš iš tos pačios “operos” . Vis mažiau ir mažiau draugių. Man 13, gyvenu Klaipėdoj.

Atsijungęs

#4 geg. 21, 2016 14:12:41

Vegetarian

Draugai...

Labas Ugne. Kaip gyvenimas?

Atsijungęs

#5 geg. 21, 2016 14:12:22

Vegetarian

Draugai...

Aš 15, kaip jau minėjau. Mokausi 9 kl. Mėgstu groti. Groju elektroniniu instrumentu (YAMAHA) ir fleita. Fleita groju daug metų ir man labai patinka. Esu vegetarė, tiesa dar neilgai. Niekada nesupratau nei fizikos, nei chemijos, bet gana neblogai mokausi :D Su matematika viskas gerai. Dievinu literatūrą. Labai mėgstu išaukštinti kitus, jiems padėti būti kažkuo daugiau nei yra. Mėgstu klausyti kitų istorijų ir retai kada pati pasakoju apie savo gyvenimą. Kuo norėčiau būti? Hmmm… Sunku pasakyti, nes sričių yra daugybės. Gal norėčiau būti pradinių klasių mokytoja, arba groti orkestre, arba rašyti knygas, dainas, o gal tiesiog vaidinti… Žodžiu…Tokia jau aš :P

Atsijungęs

#6 geg. 20, 2016 21:08:35

viktorijap

Draugai...

Man yra 16. Mėgstu sportuoti (slidinėti kalnų slidėmis, važinėtis dviračiu, bėgioti.). Iš pamokų labai patinka biologija, fizika, chemija, nors sekasi visos, išskyrus matematika (einu į 9 klasę). Patinka padėti kitiems, esu laisvai bendraujanti, bet taip pat ir labai uždara (priklauso nuo nuotaikos). Norėčiau dirbti gydytoja arba psichologe, taip pat patinka piešti ir kažka kurti, o tu?

Redagavo viktorijap (geg. 20, 2016 21:09:25)

Atsijungęs

#7 geg. 20, 2016 14:31:33

ugne2005

Draugai...

Sveika.As taip pat pastebejau kad mano draugu rate vis mazeja ir mazeja draugiu.Manau abidvi surastume bendra kalba.
P.s:man 11

Atsijungęs

#8 geg. 19, 2016 16:42:15

Vegetarian

Draugai...

Kas tau patinka? Kuo domiesi? Kuo esi ypatinga?

Atsijungęs

#9 geg. 15, 2016 14:04:37

viktorijap

Draugai...

Apie ką norėtum pakalbėti

Atsijungęs

#10 geg. 15, 2016 13:32:58

Vegetarian

Draugai...

Heey

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas