diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 23, 2016 21:20:27

mazoji
Registruotas: 2016-05-23
Įrašai: 1

Melas

Sveiki. Jau kelerius metus meluoju ir negaliu nustoti. Viskas prasidėjo nuo to, kai šeimoje atsirado daug problemų ir negavau daug artimųjų dėmesio, meilės ir šilumos. Pradėjau kurti nebūtas istorijas, taip sulaukdama dėmesio iš aplinkinių, nuo mažo melo perėjau prie tikrai masyvaus. Manau, tai dėl to jog jau nuo 14 pradėjau gyventi labai savarankiškai. Nuo 14 dirbu, turiu labai daug veiklos ir esu atsakinga už tikrai nebe vaikiškus dalykus. Aš suprantu jog meluodama tiesiog apsunkinu savo gyvenimą, tačiau melas panašus į narkotiką - kartą pradėjęs nebegali nustoti. Norėčiau jūsų patarimų kaip galėčiau po truputį apmažinti savo melą, nes tikiu jog nesu vienintelė tokia… Ačiū.

Atsijungęs

#2 geg. 24, 2016 20:12:34

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Melas

Kai kazka nori pameluoti kazkam, pirmiausia pries tai pagalvok : As gi noriu nebemeluoti, bet kodel as tai darau ?

O pvz ka meluoji ?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg