diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 31, 2016 22:02:19

viktorijap

Padėkite :(

Labas, mano nuomone, jei taip elgiasi, galbūt tavo draugei reikia pagalbos (manau to ji tikisi iš aplinkinių). Galbūt paklausk ,, Kas tau atsitiko?", pasakyk, kad dėl jos tau neramu, nekritikuok, tiesiog išklausyk ir leisk jai pajusti, kad ji tau rūpi. Jei ji nenori nieko sakyti, neklausinėk, tiesiog nepamiršk būti nuoširdi, nes tai tikrai gali padėti tavo draugei (sakei, kad kalba šaltai, taip ji, netiesiogiai tikisi pagalbos Padėk jai, o po to jau viskas savaime susitvarkys

Atsijungęs

#2 geg. 29, 2016 20:24:26

panda950

Padėkite :(

Sveiki. Turiu geriausia draugę. Esame bendraamžės, bendraujame jau 11 metų.
Viskas lyg ir gerai jei ne jos keistas charakteris.
Pastaruoju metu ji su manimi elgiasi labai šaltai. Nebesurandame bendrų temų, minčių. Ji iš kito miesto, ir tik retkarčiais atvažiuoja čia- pas savo močiute, o prie to pačio ir pas mane (Jos močiutė mano kaimynė)
Ji visada atsako į mano klausimus labai ,,mandrai“ ir šaltai. Amžinai kažko nepatenkinta.
Šiandien bandžiau kalbėtis kodėl ji tokia, bet ji tik atšovė ,, Ne mano bėdos”.
Nenoriu jos prarasti, nes ji vienintelė turima draugė.
Nebežinau ką daryti Bandau surasto veiklos: tarkim stalo žaidimai, muzika, pasivaikščiojimai… Visur ,,kas per nesamonė?" o apie paprasčiausią šnekėjimą nei kalbos nėra…
Prašau, patarkite ką daryti (cm

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas