diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 23, 2016 12:59:01

Lozddc

Man sunku..

Aciu Jums Praskaidrinot nuotaika As turiu du augintinius brt vistiek
Tai ne tas pats kad draugai.. as noriu su kazkuo isvykti i miesta.
Gyvenu uzmiesti tad cia nieko gero nera.. arba kaip dabar vasara ir visur pilna kaip draugai keliauja po kitas salis,
Miestus :'(

Atsijungęs

#2 birž. 22, 2016 13:23:18

monikux882

Man sunku..

Labas. Pamačiau tavo žinutę.Joje tu rašai apie savo jausmus kad neturi draugų ir sesė erzina. Aš taip pat draugų neturiu sėdžiu visą laiką namie prie kompiuterio ar televizorio. Turiu gyvūna jis vienintelis mano draugas. O tu gyvūno neturi? Jei turi išeik į lauką su juo. Nesijausi vieniša. Jei tėvai yra labai geri tu pakalbėk su jais kad tu vieniša neturi draugų ir kad jų rėkimas ant tavęs juos tik dar labiau smugdo į apačia pakalbėk apie tai su jais. Gal būt jie tave supras. Užrašys į kokį būrelį ten susirasi draugų. Nesakyk kad esi nevykėlė aš tikiu tu esi puiki mergaitė. Pasitikėk labiau savimi. O dėl mažos sesės nepyk ant jos pati sakei kad ji maža geriau pasikalbėk su ja ir pasakyk kaip tau liūdna kad ji šitaip elgiasi gal ji tuomet supras ką daro blogai. Manau esi puiki mergaitė. Stiprybės tau

Atsijungęs

#3 birž. 22, 2016 01:06:11

viktorijap

Man sunku..

Sveika, man panašiai, tiesiog, kai tave erzina reikia apsimesti, kad negirdi arba nukreipti vis tiek mažesnio vaiko dėmesį, pvz.: įjungti vaikučiam, pasakyti, kad žiūrėtų pro langą ir t.t. Bet dabar čia ne tai svarbiausia… Tu esi mielas žmogutis, patarčiau tau prižadėti sau, kad ištversi dar vieną dieną, savaitę, mėnesį, metus ir t.t. Ar tu nenori išpildyti savo vaikystės svajonių? Galbūt sutikti žmogų, kuris tavimi rūpinasi, myli ir niekada nepalieka bėdoje, žmogų dėl, kurio būtų verta gyventi, kurį myli vien už tai, kad jis yra? Juk visi nori turėti tokį žmogų… Savižudybė nėra išeitis, nuo to tavo gyvenimas nepasikeis į gerąją pusę, beto prarasi galimybę susikurti savo svajonių gyvenimą… Sėkmės ir stiprybės tau, laikykis, galbūt pasakyk mamai ar/ir tėčiui, kad sesė tave erzina, o jei netiki tai nufilmuok pamatys savo akimis, o dėl draugų… Sunku surasti tikrus, bet patarčiau pasavanoriauti, juk savanoriauja tik geri, supratingi žmonės, galbūt atrastum panašių į save Draugiškų, supratingų, mokančių užjausti bei padedančių. Nežinau, ar kažkas iš to, ką parašiau tau padės, bet gal bent truputį pasijusi geriau

Atsijungęs

#4 birž. 21, 2016 16:57:23

Lozddc

Man sunku..

Labas.. dabar atejo vasara visi linksmi laksto su kitais… o as sedziu namuose
Prie kompiuterio ar televizoriaus nes visiskai neturiu draugu
ir seni isdave mane… bandau susirasti kokia nors veikla
bet esu nevykele ir nieks neiseina…. Ksrtais tiesiog noriu is cia
Pasitraukti bet pagalvoju kaip jaustusi tevai.. turiu gerus tebus
ir sese maza bet ji visada mane iserzina tada pradedu
Pykti ant jos tevai aprekia o ta laiminga juokias is manes…
Zinau kad tevai nori kad taip nesielgciau bet vistiek man sunju
Kai ji pati mane iserzina o dar turih ja priziuret… as noriu is via
Pasitraukti bet man vistiej gaila tevu…. ka dsryti? :'(

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas