diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 30, 2015 21:57:27

deimanesvarbu

Mokykloje tyčiojasi

labas as esu mergaite 13 metu ir is manes tyciojasi. as mokykloje neturiu draugu visi vadina kulim nes mano pavarde prasideda kulik as tevais nepasitikiu ka man daryti?

Atsijungęs

#2 gruod. 27, 2014 23:39:52

Nojus

Mokykloje tyčiojasi

tu andriau taip sakai, atrodo, kad pats patyčių niekad neesi patyręs, tai taip ir šneki. Kokie dirgikliai? Jeigu pas mane irgi yra svoris didesnis, tai čia manyje problema, ir aš turiu keistis? Tau neatrodo, kad čia tuos, kurie tyčiojasi reikia keisti ir juos žiūrėt? Prie ko čia tas nekaltas žmogus iš kurio yra tyčiojamasi? Tegul tuos kurie tyčiojasi iš kitų ir tvarko, išmeta iš mokyklų ar ką, o jei pats žmogus norės, numes ten to svorio ar ko, bet aš neprivalau keistis, ir derintis prie kažkokių tikrai nesveikų “žmonių”, kurie bando kažką primest..

Atsijungęs

#3 lapkr. 16, 2014 16:52:30

Erikas222014

Mokykloje tyčiojasi

Aš nežinau ka daryti. Esu 6 klasis ir iš manes tyčiojasi. Vaduna negražiais žodžiais ir per Kuno Kultūra spardi mano batus. Ėjau pas Socialini Pedagoga ir pas psichologe. Niekas nesigauna

Atsijungęs

#4 bal. 24, 2013 00:11:07

3Gabriel�3

Mokykloje tyčiojasi

Gal kas norit susirasinet?Padiskutuosime apie patyčias it t.t.

Atsijungęs

#5 bal. 23, 2013 23:51:15

3Gabriel�3

Mokykloje tyčiojasi

Man irgi panasei yra, gerai kad eisiu i gimnazija. Manau kitais metais bus ir tau gerai

Atsijungęs

#6 bal. 23, 2013 23:51:00

3Gabriel�3

Mokykloje tyčiojasi

Man irgi panasei yra, gerai kad eisiu i gimnazija. Manau kitais metais bus ir tau gerai

Atsijungęs

#7 kov. 29, 2013 21:30:04

kulsyte

Mokykloje tyčiojasi

Manau reikėtu į tai nekreipti dėmesio

Redagavo kulsyte (kov. 29, 2013 21:30:25)

Atsijungęs

#8 kov. 22, 2013 02:12:08

Audrius.

Mokykloje tyčiojasi

Never, faktas, jie ieško silpnų vietų, o kai jas suranda, stengiasi išnaudot.
O svori reikia mesti ne tik dėl to išorinio dirgiklio nutraukimo, bet ir dėl savęs, kad pati sau graži atrodytum, ir svarbiausia būtum seksuali vaikinams. M. Tombakovo knygose apie sveiką gyvenseną rašoma jog apkūnus žmogus jau serga, yra paruošęs gerą dirvą kitoms ligoms. Seniau tai buvo laikoma ponų liga, kadangi įprastai seniau žmonės kur kas daugiau judėjo ir valgė kiek reikėjo, todėl nebuvo kaip sustorėti.
Nepažįstu nei autorės, nei jos aplinkos, todėl galiu tik spėti, jog pakeitus mokyklą reikalai susitvarkys. Būna atvejų kai žmogus pakeičia mokyklą, tačiau problemos išlieka tos pačios. Jei ne vienur, tai kitur tyčiojasi. Priežasčių tam gali būt daug, bet viena esmingiausių - nepritapimas, nemokėjimas bendrauti su tokio tipo žmonėmis.
Patyčios kaip sniego kamuolys - kuo labiau leidi tyčiotis, tuo labiau ta inercija užsisuka ir įsisenėja - auga, jiems patyčios tampa įpročiu. Kuo gilesnis įprotis tuo sunkiau jį sukontroliuot. Kitaip sakant temos autorė turi pradėt elgtis kitaip, jeigu nenori tokių pačių, jei ne blogesnių rezultatų.

Atsijungęs

#9 kov. 17, 2013 12:33:11

never

Mokykloje tyčiojasi

Nebus svorio, suras dar del ko varyt. koks skirtumas, ka jie mano. visiems vis tiek neitiksi. Svori mesk, tik jei pati to nori, del saves. Is patirties sakau, nebus vieno 'dirgiklio' , suras kita. Tikrai. Jei tapai ju auka, taip lengvai neatsikabins. Parodyk, kad tau visiskai nesvarbu, ka jie sako, kad turi gyvenima, kur jiems nera vietos. Kiekvienas turi teise but tokiu, koks yra, o ju nemokejimas bendraut, jau nebe tavo problemos. Nekreipk demesio ir toliau, gyvenk, kaip patinka, viskas su tavim gerai. Psichologes reikia jiems, o ne tau

Atsijungęs

#10 kov. 17, 2013 12:25:52

Audrius.

Mokykloje tyčiojasi

Klausim�lis

Valingus žmones gerbia. Pažiūrėk racionaliai:
Išorinis dirgiklis - svoris.
Kai nebus dirgiklio nebus ir problemų.
Parodydama, jog turi valios ir gali numest nereikalinga svori pakilsi jų akyse. Dabar jie mano, kad yra už tave geresni vien dėl svorio, todėl varo. Evoliucija, natūrali atranka veikia ir tarp žmonių. Kas neprisitaiko tas save pasmerkia susinaikinti.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas