diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Mokykloje tyčiojasi

Pradžia » Patyčios » Mokykloje tyčiojasi

Klausim�lis
kov. 12, 2013 19:25:18

Mokykloje tyčiojasi

Aš jau nuo apie 7 metus patyčias kenčiu dėl svorio, tai yra žiauru. Aišku apsimetu, kad nekreipiu dėmesio, na dauguma manęs bijo, nes esu karinga asmenybė, ir neleidžiu ant savęs varyti. Bet deja net ir tai neapsaugo nuo piktų, pašaipių žbvilgsnių ar žodžių.
Vat sakot, kad eiti pas mokyklos psichologą, o jei tokio nėra? Beto gėda

Me�kiukas123
saus. 22, 2013 23:36:18

Mokykloje tyčiojasi

Pažiurėkite filmą Virtualūs priekabevimai-cyberbu//y man pažiurėjus šį filmą atsirado vėl naujas ryštas kovoti prieš tuos kurie tyčojasi. Aš dabar esu 10-oje ir net 10-oje klasėje vyksta patyčios bet jeigu tau sunku tai tu gali kreiptis pagalbos į mokyklos psichologe ji tikrai padeda aš

Ieva369
saus. 12, 2013 14:15:47

Mokykloje tyčiojasi

nukentejusi
Mokykloje iš manęs tyčiojasi nuo 5 klasės iki dabar esu 8. Vadina beždžione man labai skaudu pareinu namo verkiu mama su tėčiu nežino ką daryti o aš jiems nieko nesakau ką man daryti?

1.pasikalbek su tevais, labai svarbu kad tevai zinotu apie tavo problemas.
2.mokykloje pasitark su psichologe ar socialine darbuotoja ka daryti toliau.
3.ismok ignoruoti tuos zmones kurie is taves tyciojasi.
tai tiek

plaskinis1
rugs. 6, 2012 19:50:25

Mokykloje tyčiojasi

Tu i jos demesio nekriapk paversk viska juoku arba gali atsikirsti vadink juos baidyklem
taip ir toliau

Hate
rugpj. 3, 2012 00:25:06

Mokykloje tyčiojasi

O kodėl nesakai tėvams?

nukentejusi
rugpj. 1, 2012 17:02:31

Mokykloje tyčiojasi

Mokykloje iš manęs tyčiojasi nuo 5 klasės iki dabar esu 8. Vadina beždžione man labai skaudu pareinu namo verkiu mama su tėčiu nežino ką daryti o aš jiems nieko nesakau ką man daryti?

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg