diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Kaip pasielgtumėte jūs, jei nuo 10 klasės reikėtų vykti į kitą šalį, kurios kalbos nemokate ir tektų mokintis viską iš naujo, kita kalba...?

 •  
  0 votes (0,0%) for: ☆ Nebūčiau našta artimiesiems ir eičiau gyventi į vaikų globos namus☆
 •  
  3 votes (9,7%) for: ☆ Gyvenčiau pas kažką iš artimųjų, tuos 3 metus☆
 •  
  10 votes (32,3%) for: ☆ Paprašyčiau mamos ir/ar tėtės palaukti, kol pabaigsiu mokyklą☆
 •  
  7 votes (22,6%) for: ☆ Pasakyčiau, kad nenoriu niekur vykti☆
 •  
  11 votes (35,5%) for: ☆ Mokinčiausi kitą kalbą☆

#1 birž. 28, 2016 19:19:54

HELP

Ką pasirinktumėte jūs???... Padėkit, nes aš labai pasimetusi...

Ačiū, pamėginsiu

Atsijungęs

#2 birž. 28, 2016 18:24:16

monika882

Ką pasirinktumėte jūs???... Padėkit, nes aš labai pasimetusi...

Aš manau. Tu pakalbėk su tėvais. Gal jie tegu palaukia tuos 3 metus kad baigtum mokyklą. O paskui galės daryt ką nori. Sakei kad mokykloje vien patyčios? Na iš manęs taip pat šaiposi aš taip pat neturiu nei vienos draugės. Pakeisk mokyklą ir niekada nelaikyk visko savyje išsikalbėk. O su tėvais tu susėsk kokį vakarą ir pakalbėk pasakyk tai ką dabar čia parašei. Gal jie tave supras ir kąnors tau patars. Sėkmės

Atsijungęs

#3 birž. 27, 2016 21:17:13

HELP

Ką pasirinktumėte jūs???... Padėkit, nes aš labai pasimetusi...

Sveiki visi, eisiu į 10 klasę, bus visokie egzaminai ir taip toliau, o mano šeima nori keltis gyventi į Vokietiją, taip ar taip aš neturiu jokios draugės ar draugo, nes visur vien patyčios, tačiau mokykloje man liko mokytis tik 3 metai, ir tada gyvenčiau atskirai nuo artimų žmonių, Lietuvoje, tačiau nežinau ką daryti, nes artimiausiu metu planuoja išvažiuoti į kitą šalį, kurios tik vieną žodį težinau, o ten juk tai vokiškai teks mokintis, kaip viskas nuo pradžių, neįsivaizduoju, juk neįmanoma per likusią vasarą išmokti visa tai, ką išmokau per 9 metus mokykloje, kita kalba be niekeno pagalbos… Ką jūs darytumėte tokioje situacijoje???

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas