diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ką darytumėte mano vietoje?

 •  
  2 votes (100,0%) for: A) Pasikalbėčiau su tėvais ir bandyčiau rasti kompromisą.
 •  
  0 votes (0,0%) for: B) Būčiau namie.
 •  
  0 votes (0,0%) for: C) Vykčiau į psichiatrinę.

#1 birž. 29, 2016 15:55:20

HopeDiesTheLast4

Ieškau patarimo:)

Sveika, galėtum nueiti pas psichologę/ą. Ten gyvai papasakotum sunkumus ir būtų lengviau nustoti pjaustytis, ypač jei neseniai pradėjai. Galbūt ir galėtum paklausti, kokio nors klausymo, kuris tavęs neramina Sėkmės

Atsijungęs

#2 birž. 28, 2016 18:28:44

Orbita300

Ieškau patarimo:)

Sveiki,
Esu panelė, kuri norėtų kokiai 1savaitei pabūti psichiatrinėje ligoninėje (man atrodo taip vadinasi), tačiau nesu tikra ar mano tėvai išleiszų mane, nes jie nežino kaip aš jaučiuosi ( o jaučiuosi siaubingai, dažnai depresuoju dėl visokių nesąmonių, regėdama smurtą namuose patitiu vidinį skausmą, taipogi nesenai pradėjau pjaustytis, nors to visai nenoriu, tačiau tai padeda jaustis geriau). Taigi norėjau jūsų paklausti kaip man pasikalbėti su tėvais, kad išleistų? Arba gal galima savo noru, be tėvų sutkimo tenais prabūti, pamąstyt, bei atsipūsti nuo viso šito beprotiško gyvenimo?
Iš anksto ačiū.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas