diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ką darytumėte mano vietoje?

•  
    2 votes (100,0%) for: A) Pasikalbėčiau su tėvais ir bandyčiau rasti kompromisą.
  •  
    0 votes (0,0%) for: B) Būčiau namie.
  •  
    0 votes (0,0%) for: C) Vykčiau į psichiatrinę.

#1 birž. 28, 2016 18:28:44

Orbita300
Registruotas: 2016-06-18
Įrašai: 7

Ieškau patarimo:)

Sveiki,
Esu panelė, kuri norėtų kokiai 1savaitei pabūti psichiatrinėje ligoninėje (man atrodo taip vadinasi), tačiau nesu tikra ar mano tėvai išleiszų mane, nes jie nežino kaip aš jaučiuosi ( o jaučiuosi siaubingai, dažnai depresuoju dėl visokių nesąmonių, regėdama smurtą namuose patitiu vidinį skausmą, taipogi nesenai pradėjau pjaustytis, nors to visai nenoriu, tačiau tai padeda jaustis geriau). Taigi norėjau jūsų paklausti kaip man pasikalbėti su tėvais, kad išleistų? Arba gal galima savo noru, be tėvų sutkimo tenais prabūti, pamąstyt, bei atsipūsti nuo viso šito beprotiško gyvenimo?
Iš anksto ačiū.

Atsijungęs

#2 birž. 29, 2016 15:55:20

HopeDiesTheLast4
Registruotas: 2016-06-28
Įrašai: 6

Ieškau patarimo:)

Sveika, galėtum nueiti pas psichologę/ą. Ten gyvai papasakotum sunkumus ir būtų lengviau nustoti pjaustytis, ypač jei neseniai pradėjai. Galbūt ir galėtum paklausti, kokio nors klausymo, kuris tavęs neramina Sėkmės

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas