diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 10, 2016 13:57:37

DepressedMood
Registruotas: 2015-04-01
Įrašai: 1

Bloga draugu kompanija

Drauge susirado bloga draugu komoanija, tapo pikta ir abejinga. Ar tai tie draugai ja tokia paverte?
Kas dazniausiai vyksta tarp paaugliu tokiose blogose kompanijose? Kq jie daro susirinke?
Gal turite kokiu istoriju is savo draugu ar saves paciu apie tokias kompanijas

Atsijungęs

#2 rugpj. 10, 2016 20:29:16

monikux882
Registruotas: 2016-05-04
Įrašai: 34

Bloga draugu kompanija

Labas. Na jei draugė tapo ant tavęs pikta ir abėjinga. Gal ji niekada ir nebuvo tikra tavo draugė. Tikrų draugų negali nieks paveigti nei jokios kompanijos nei niekas. Turbūt tavo draugė nebuvo tikra tavo draugė. Aš nežinau kas vyksta tose blogose kompanijose bet galbūt tu galėtum su drauge pakalbėti ir viską išsiaiškinti? Galbūt ją paveikė tie draugai. Galbūt jie jai grasina kąnors padaryti jei ji su tavimi draugaus. Žodžiu pabandyk su ja pakalbėt gal pavyks kąnors iš jos išpešti pasiteirauk atsargiai ką jie kartu veikia. Ir panašiai. Na tose kompanijose gali būti net narkotikų naudojimas, rūkimas, alkoholio vartojimas. Arba šeip tiesiog susirado geresnių draugių už tave ir nebenori su tavimi bendrauti nes tie draugai ją paveikė. Bet galiausiai kai jie ją kadanors įskaudins ji supras kad tu jos draugė. Bet sakau jei ji susirado kompaniją ir į tą kompaniją nenori įleisti tavęs tai gal būt ji ir nebuvo tavo tikra draugė. Tai tiek sėkmės

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg