diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 29, 2016 13:39:26

ugne2005

Ieškau draugo

Kaip sekėsi?

Atsijungęs

#2 rugpj. 15, 2016 17:28:13

Rusnia5

Ieškau draugo

Sveikos. Viena penktadieni buvau mokykloje, baigesi pamokos, likau su geriausia drauge, klasioke. Nepamenu tiksliai ka mes veikem, bet kai mes juokemes, mano draugei nutiko nelaime, nu tai sutvarkem ja, bet klasioke ta paslapti buvo keliem klasiokam pasakius. Mano draugei tas pats kartais nutinka ir mano namuose, bet ji dazniausiai nenori to parodyti, bet as jai nesakau, jog viska suzinojau. Pas ja seimoje pas visus ta bedele yra. Nelabai noriu sakyti, kokia ji yra.
Ta klasioke kuri buvo su mumis, ji visas musu paslaptis isdavineja, tai as tik vaidinu, kad su ja draugauju.


Beje, pritariu ir kitoms. Pasakyk, kad norejai paziureti, ar jis yra patikimas, pasakydama netikra paslapti. Pamatei, kad negali pasitiketi juo, tai ir supratai, kad jis ne tikras draugas. Pasakysiu tau viena patarima, bet nepatariu to daryti.
Sukurk kazkokia netikra paslapti su juo, kokia nors gedinga ar panasiai.

Tikiuosi, kad kazkas tau pades!

Atsijungęs

#3 rugpj. 15, 2016 13:03:05

viktorijap

Ieškau draugo

Atsijungęs

#4 rugpj. 14, 2016 13:17:06

Nesuprastoji

Ieškau draugo

Labai ačiū jums už patarimus, išbandysiu tą apie pasitikėjimą, o jei nepavyks pasakysiu jums paslaptį)) dėkui jums už palaikymą:***

Atsijungęs

#5 rugpj. 14, 2016 10:07:18

viktorijap

Ieškau draugo

Nesuprastoji, aš pritariu JusADream, tuo, kad jei jis būtų buvęs geras draugas, nebūtų atskleidęs tavo paslapties..(Kokia ta paslaptis?) Bet tu gali labai lengvai išsisukti tam žmogui parašydama, kažką panašaus… PVZ.: ( Sveikas, aš tik norėjau patikrinti ar tavimi galima pasitykėti, kaip pats manau supratai, tavimi negaliu pasitykėti ar atskleisti savo tikrųjų paslapčių, todėl, kad nesugebėjai išsaugoti, tos vienos išgalvotos.. ) Nesuprastoji, jeigu žinočiau šią paslaptį galėčiau tau pamėginti padėti ,,atsikirsti" kai šaiposi.

Atsijungęs

#6 rugpj. 12, 2016 22:02:02

JustADream

Ieškau draugo

Nesuprastoji- jeigu jis butu geriausias draugas nebutu isdaves paslapciu, na o jei del isduotu paslapciu tai manau jog gali pameginti pasakyt jog tai smeistas? Arba tiesiog pamegink su juo pasisneket ir paprasyk kad jis pasakytu visiem kad pajuokavo, isties net nezinau ka patart

Atsijungęs

#7 rugpj. 12, 2016 21:43:46

Nesuprastoji

Ieškau draugo

Sveikos, neseniai praradau geriausią draugą, jis mane paprasčiausiai išdavė, paplatino mano “paslaptį” ir dabar visi mane užgaulioja. Labai nejaukiai jaučiuosi gaudama pilna žinučių, kurios labai skaudina, ką daryt?

Atsijungęs

#8 rugpj. 12, 2016 21:33:04

JustADream

Ieškau draugo

Labas, galiu padet

Atsijungęs

#9 rugpj. 12, 2016 14:27:43

viktorijap

Ieškau draugo

Gal galėtum pasakyti, kas tave slegia? Kas atsitiko? Kaip jautiesi?

Atsijungęs

#10 rugpj. 12, 2016 14:18:35

viktorijap

Ieškau draugo

Turiu Bet čia negalima jo sakyti.. Galbūt norėtum čia pabendrauti?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas