diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 24, 2016 23:08:22

Kasparas89
Registruotas: 2016-08-24
Įrašai: 3

Padėkit,susigražinti geriausia draugą

Sveiki,patarkit kaip susigražintį draugą.Turiu brolį pavydus.Iš to pavydo jis pavertę mano geriausią draugą į nieką.Nujaučiu,kad apkalbą mane.Geriausias draugas pradėjo su manim mažiau bendrauti ir eitį į lauką.Labiausiai man nepatinką kai su geriausių draugų vel susitaikau,nebedraugaują su mano brolių ir po kelių dienų jau matau juos lauke(čia jau 2 kartas taip) Kai išėjau pasivaikščioti pamačiau juos kartus,nebeturėjau žodžių.Norėjau nurimt tai pasivaikčiojau ir aš beeinantis juos pamačiau,nesisveikinaų,norėjau pasižiurėti ar jis pasisveikins man,jis nesisveikino jis atsuko galva į manę pasižiūrėjo ir kašką pasakę mano broliui.

Redaguotas Kasparas89 (rugpj. 25, 2016 12:07:00)

Atsijungęs

#2 rugpj. 25, 2016 14:26:57

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Žinau, gal bus sunku, bet turit bandyti draugauti visi kartu. Net nežinau. Padaryk rimta pokalbi su draugu. Pasakyk jam, jeigu nenori buti tavo draugas, tegul nebuna.

Atsijungęs

#3 rugpj. 25, 2016 22:56:58

Kasparas89
Registruotas: 2016-08-24
Įrašai: 3

Kai būna „visi kartu“ prasidėda vien problėmos kurios man labai nepatinką.P.S Su draugų rimtai kalbėjau apie tai jis net nereaguoja,ką kalbų tesiog jausmas lyg jam „Poč***“..

Atsijungęs

#4 rugpj. 29, 2016 10:41:51

ugne2005
Registruotas: 2016-05-19
Įrašai: 20

Kas parą į, situacija nepavydėtina. bet nemanau kad tikras draugas taip elgtusi
Pabandyk susirasti kitu geru draugu kurie norėtų bendrauti su tavimi
Sėkmės!

Atsijungęs

#5 rugpj. 29, 2016 10:42:22

ugne2005
Registruotas: 2016-05-19
Įrašai: 20

Atleisk labai už klaidas:-P

Atsijungęs

#6 rugs. 21, 2016 16:59:04

Viktorijapla
Registruotas: 2016-09-21
Įrašai: 1

pabandyk su savo draugu atskirai pasikalbeti,ir ta pati su savo broliu . ir susitarkit apie draugyste

Atsijungęs

#7 spal. 12, 2016 23:48:28

Obuolys
Registruotas: 2016-10-12
Įrašai: 6

Kažkoks netikras draugas, o tavo brolis išvis nesubrendęs, nusispjauk tu į juos, susirasi rimtesnių draugų. Sėkmės

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas