diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

-

 •  
  0 votes (0,0%) for: --

#1 spal. 9, 2016 17:50:09

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

As maivausi

As pastebejau, kad kartais kai bunu prie savo geriausiu draugu, ar seimos, as pradedu nesveikai maivytis.
Kaip man atsikratyti sio dalyko ?

Atsijungęs

#2 kov. 17, 2017 03:48:22

Otilija
Registruotas: 2017-02-24
Įrašai: 1

As maivausi

Aš ir. Nelabai galiu patarti kaip tai sustabdyti, Nzn ar tau tai kenkia,bet žinok viena dalyka… Aš ir maivausi, bet dėl to kad aš prie tu žmonių turiu pasitikėjima savimi ir saugumo, pripažinimo jausmą. Aš tik prie jų nevaržoma save parodom.Manau, jei tau taip pat kaip man, nekeisk nieko, maivytis nėra jau taip blogai, priešingai, tai duoda tau charakterio. Na aišku jei tiesiog tau nepatinka tos charakterio bruožus, tiesiog toleruok savo elgesį, galvok ką sakai ir kaip elgiesi… Aišku pasekmės gali būti kaip man buvo, jaučiausi labai varžovą… Pačios savęs, nebuvau laiminga, tai nustojau kontroliuoti tai ir pradėjau būti vėl savimi.

Redaguotas Otilija (kov. 17, 2017 03:50:27)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg