diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Patycios

Pradžia » Patyčios » Patycios

kalsteris
rugpj. 4, 2018 10:51:28

Patycios

dar ne per velu. reikia tiesiog visa tai pamirsti. pamirsti ir susigyventi su tuo.

VisaiNesvarbu
rugpj. 4, 2018 01:03:28

Patycios

Zinau, kad reikia nekreipti demesio ir panasiai, bet viso to pasekmes yra visiskas nepasitikejimas savimi ir daugybe kitu problemu. Ir jau per velu “nekreipti” demesio.

anticarolina
rugpj. 2, 2018 13:07:46

Patycios

labas,VisaiNesvarbu. rasai kad patiri patycias. kiekvienam bus skaudu, jei is jo tyciosis. taciau
ka galvoja kiti dar nera pasaulio pabaiga. pabandyk tureti savo nuomone, ir nekreipti demesio i tai,
ka kazkas galvoja. be to, apie tai, kad kazkas is taves tyciojasi turi zinoti tevai, nes jie daug kuo tau
gali padeti. taip pat gali rasyti vaiku linijai laiska ar skambinti numeriu 116111

Agnute2005
liep. 30, 2018 13:49:49

Patycios

P.s.atleiskit už rašybos klaidas…

Agnute2005
liep. 30, 2018 13:43:04

Patycios

Sveiki,neesu pratusi apie tai kalbėti su svetimais,bet pabandysiu…
Iš manęs tyčiojasi, visur.Mokykloje,lauke,būreliuose,klasėje.jau atsibodo!!!
Negaliu taip kentėti…turiu draugę kuri mokosi kitoje mokykloje,bet ji nepažysta mano klasiokų,užtat aš jai nieko nepasakoju,bet ji turi panašią situaciją tik ji klasėje turi 3 drauges kurios padeda jai tai išgyventi…
Iš manęs tyčiojasi dėl:
1.plaukų(jie garbanoti ir rudi(tamsiai))
2.skonio(pvz:man patinka švelnios gražios dainos,o štai jiems rokas)
3.veido(mano antakiai tamsiai rudi ir truputį apžėlę).
4.pažimių(jie ne patys geriausį)
Ir dar daugelio kitų dalykų.

Aš vienintelė iš klasės mergaičių neturiu vaikino ir nesidažau(nesakau kad dažytis man nepatinka,bet nesidažau be reikalo…)neturiu vaikino dėl kelių priežaščių:
1.myliu berniiką su kuriio bendrauju nuo gimimo…
2.bijau tam berniukui prisipažinti,nes jeigu jis manęs nemyli būsiu labai įskaudinta ir atstumta,beveik kaip tą dieną kai sužinojau jog mirė senelis(jam buvo 75 metai ir jį partrenkė automobilis)

Nekenčiu klasiokų,siaubingai jų nekenčiu.Kai jie sužinojo kad nebeturiu senelio pradėjo mane vadinti našlaite,neturinčia namų,šeimos.visos draugės su kuriom iki tol bendravau pabėgo,paliko mane vieną kaip pirštą…dėl ko?dėl to nes klasiokai pasakė jog turiu utelių blusų,esu permiegojusi su 2 bernais(nors visa tai buvo melas).jie išsityčiojo iš manęs,paliko mane neviltį.

Po pusės metų man nustatė 3 lygio depresiją(depresavau nes neturėjau draugų,iš manęs žiauriai tyčiojosi,kartą vienas mano klasiokas buvo pasiėmęs peilį,pasigavo mane po pamokų ir subadė pilvą iki kraujų,gulėjau kol mane visą kruviną nuvežė į ligoninę…buvo silpna ir šalta.žinoma,tą klasioką atėmė iš jo tėvų ir nukišo į vaikų prieglaudą.žinoma džiaugiuosi tuo kas jam nutiko,bet niekam to nelinkėčiau,nes vos po metų vyresni už jį vaikinai,taip pat iš mano mokyklos jį negyvai uždaužė ir policijai paaiškino kad tai dėl manęs (mat vienas iš tų vaiknų buvo jų ,,vadeiva" ir aš su juo tuo metu buvau susibendravusi,bet kai tą vaikiną sudaužė mūsų draugystės baigėsi.Taip man liko randas ant pilvo…
Nekenčiau to klasioko,bet nelinkėjau jam ir jo tėvams to ką jis patyrė…

Penktoje klasėje(dabar būsiu septintoje) išsikrausčiau į kitą vietą ir į kitą mokyklą,bet niekas nepasikeitė,patyčios dar sustiprėjo ir visi esantys mokykloje(išskyrus mokytojus ir kitus suaugusiuosius)pradėjo mane vadinti kekše(mat paskalos atkeliavo ir iki šios mokyklos)ir visaip kitaip.

Dabar man nustatyta 2 stadijos depresija,bet ji vistiek tokia pat stipri kaip ir trečios.

Jeigu rašysit kad pasikalbėt su mokytojais ir psichologais bei tėvais.Tai jau buvo padaryta,jie kalbėjosi su jais visais,taip pat ir su jų tėvais,bet nors ir viskas sušvelnėjo,niekas nepasikeitė.
Visos mokyklos mokiniai manęs nekenčia.O pakeisti mokyklos negaliu,nes nebaigiau 8 klasės.kai ją baigsiu galėsiu pereiti į kitą mokyklą,bet tikiuosi jog iki tol patyčių toje(į kurią eisiu)ir še mokyklose patyčiū nebeliks…

Tikiuosi kad viską perskaitėt ir parašysite patarimus ar ką nors panašaus apačioje…

*** Labas! Ačiū, kad pasidalinai savo sunkumais su Vaikų linija, džiaugiuosi, kad nelieki su jais viena. Žinutėje daliniesi jausmais, kurie kyla dėl patyčių. Pasakoji apie senelio mirtį. Nuoširdžiai užjaučiu, kad netekai sau artimo žmogaus.

Įsivaizduoju, kaip gali būti sunku, kai iš tavęs nuolatos tyčiojasi. Džiaugiuosi, kad nelieki su patyčiomis viena ir pasipasakoji savo tėvams, psichologams bei mokytojams. Noriu tau priminti, kad niekas neturi teisės iš tavęs tyčiotis. Rašai, kad bandei daug ką dėl to daryti, net pakeitei mokyklą, tačiau tai nesiliovė. Įsivaizduoju kaip gali būti sunku ir baisu, tačiau turi bandyti toliau tai sustabdyti. Kartais esant patyčių situacijoje vaikams padeda nuoširdus pasakymas tiems, kurie iš tavęs tyčiojas, jog tave skaudina ir tai nepatinka tai, kaip jie su tavimi elgiasi. Taip pat, galima pabandyti sureaguoti į patyčias su humoru. Svarbiausia dalintis savo jausmais su kitais ir nelikti su jais vienai. Jei norėtum pasikalbėti gali bet kada rašyti Vaikų linijai arba skambinti nemokamu telefonu 116111 visomis dienomis nuo 11 iki 23h ir pasikalbėti su ten budinčiu savanoriu apie daugiau būdų, kaip galėtum įveikti patyčias.

Nuoširdžiai,
Vaikų linija

Redagavo Vaiku_linija (liep. 30, 2018 15:39:30)

agne2005
kov. 4, 2018 19:52:51

Patycios

yra pora dalykų mokykloje dėl kurių manau turėčiau persikelti į kitą mokyklą,
1. iš manęs tyčiojasi;
2.mokykloje ir klasėje neturiu draugų;
3.esu įsimylėjusi du berniukus, kurie nemanau kad mane myli…;

taigi pradėsiu nuo 1.iš manęs tyčiojasi-dėl visko(dėl išvaizdos, skonio(pvz;aš mėgstu švelnias muzikas, o jie trenksmingas, roko muzikas)dėl mano kvailumo(pasakau kokią nesamonęjie iškarto mane išvadina debile, kurva ir t.t.)))ir visų kitų dalykų.
2.neturiu draugų-dėl to nes tie kurie iš manęs tyčiojasi nuteikia juos prieš mane.
3.esu įsimilėjusi du berniukus, kurie nemanau kad mane myli-jie gražus, bet vienas yra protingas, o kitas stiprus.jie abu lankė tą patį darželį kaip ir aš, buvome vienoje grupėje ir visi buvome geriausį draugai, iki kol mūsų keliai išsiskyrė išėjus į skirtingas mokyklas. galų gale vėl susitikome vinco kudirkos progimnazijoje ir jie abu buvo gražesni negu tada…

169082
lapkr. 6, 2017 14:14:39

Patycios

Iš manęs tyčiojasi pravardžiuoja
sako kad aš turiu utėlių bet tai netiesa

luksyskajus
vas. 24, 2017 13:03:38

Patycios

Oi man tik 9 metai. Nelabai noriu rašytim savo nuomonę. Nebent prašytumėte.

VisaiNesvarbu
spal. 19, 2016 17:07:10

Patycios

Aš su savo klase nuo pirmos, vis ateidavo naujų mokinių,tad net ir tie po kurio laiko pradedavo tyčiotis, neisivaizduoju dėl ko, gerai mokausi, jie prašo pagalbos, prašydavo padaryt nd ir panašiai, niekada nesutikdavau, tada tik dar labiau tyčiotis pradedavo, daugiausiai tyčiojas iš išvaizdos, ar tiesiog prie prikimba prie bet ko, pakeist mokyklos nera galimybiu, bent jau džiaugiuosi, kad turiu mažiau pamokų su savo klase 9klaseje, tad bent jau galiu ramiai mokytis per kaikurias pamokas.

Obuolys
spal. 19, 2016 01:08:31

Patycios

O tu su savo klase nuo pirmos klases? Pakeisk mokykla, kuo toliau nuo tokiu erkiu. As patyriau patycias, pasikeite mano klase, bet naujoj vis tiek truputi prisikabinejo. Bet paskui susiradau pora draugu, laikui begant tapau toks greitesnis, naglesnis. Galbut atstojo, kad nebeatrodziau it auka, arba pamate, kad as toks pat normalus kaip ir kiti.
Gal yra koks veiksnys del ko jie sitaip prie taves?

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg