diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 1, 2019 18:24:53

vadahunga123
Registruotas: 2018-11-23
Įrašai: 4

Patycios

Sveiki, aš patiriu labai daug patyčiu. Nuo 7 iki 13 metu vieno mokykloje. Šaipymasis is Tikėjimo,
Erzinimas. Atroji mokykloje 14. Per kuno kulturos pamoka iš tinklinio kamuolio pataike man i nosi net neatsiprase o tik nusijuoke musu susitarimas buvo kad aš jei padesiu su anglu o ji man su rusu ir aš jai beveik kiekviena pamoka padedu o ji man su rusu tik viena karta paskui ir antra kai priminiau nors susitarimas buvo abieju. Trcioji mokykla dabartine 15. Kai buvome stovykloje klasiokai man vadovavo o prie mokytoju akiu apsimeta draugiskais nors tokie net nera. Kai mokytojai mate jog aš viena esu tai klasiokas sako ko tu čia sedi viena eik prie musu. Klasiokai mane atstume o paskui kviecia bendrauti. Todel man patinka buti vienai, dirbti savarankiskai, buti atskirai. Klasiokai mane izeidineja del mano aktyvumo. Per tikybos pamoka aš paklausiau mokytojos ar vyks pamoka tai klasioke pasake “Tau kurva su galva negerai” o jos drauge “Nelysk prie jos ji ir taip nesveika” tai tikrai mane izeide. Mane dažnai vadina nesveika. Tai man kelia Nora savizudybe, bei saves zalojimui. Ar galite patarti ka daryti, kaip kovoti su dviveidziais klasiokais?

Atsijungęs

#2 vas. 5, 2019 16:05:59

Tavomamyteas
Registruotas: 2018-12-18
Įrašai: 1

Patycios

Man yra 15 metų ,esu devintokė. Aš augau su bendravimu ir pritapimu klasėje jokių problemų nebūdavo. Pradinėse visa klasė su manim bendraudavo ,nes jie manydavo ,kad esu gan šauni. Kai buvo tokie geri santykiai su klase ,tada 5oje klasėje teko skirstytis. Atėjo rugsėjo pirmą ,buvau penktokė ,nieko nepažinojau. Aš pradėjau lygiuotis į tuos ,kurie nenori mokytis ,buvau begalo nedrąsi. Praėjus mėnesiui klasė pamatė ,kad esu lėta ir galima ant manęs stumti ,pradėjo manęs nemėgti. Iš manęs juokdavosi ,skaitydavo labai prasta mokine ir kartą pasakiau jiems ,kad 6oje klasėje mokysiuos gerai. Jie pradėjo švilpti ,ploti delnais. O atėjus 6klesei pažadą ištesėjau. Aš mokslo metų pradžioje buvau buka ir nežinojau už ko imtis ir nusprendžiau visą savo gyvenimą atiduoti mokslams. Pirmieji du mėnesiai nebuvo įspūdingi ,bet juose jau matėsi rezultatas -iš dvejetų -ketvertų - pakilau iki -5-6. Bet aš sėdėdavau per naktis ir išeigines ir visą laiką skirdavau tik knygom. O kai atėjo 6oje kl antras pusmetis ,tada pasirodė ryškus šuolis ,mano bendras buvo 8,12. Tada visi mane laikė profesore ,pravardžiodavo ačkarike ,moksliuke ,kūtvela , pelkių Vanda ,proto bokštu ir badė pirštais. O daugelis klasėje buvo nustebę ,kaip tokia kvailike sugeba mokytis? Aš siekiau tik mokslo aukštumų ir norėjau būti gydytoja. Tėvai nusprendė ,kad man reikia pakeisti mokyklą ,kad turėčiau geresnę aplinką mokytis. Aš ušokau ant dramblio. Buvau septintoje klasėje ,naujoje mokykloje ,pati mačiau ,kad aplinka ne geresnė. O pirmąją savaitę aš gavau į galvą nuo septynių merginų ir tada prasidėjo ,šėlkim mergos -autistę savo rankose turime. Mane pradėjo daug kas iš kitų klasių užgaulioti ,spjaudyti į akis -taip pat gaudavau nuo vyresnių bernų į kaktą. Laižiau tualeto dangčius, kartą net išsimaudžius parėjau klozete ,mane išmaudė ir mokytoja mane apšaukė ,kad aš mokykloje iš buteliuko piluos vandenį ant galvos ,bet aš neišdrįsau pasakyti ,kad mane šitaip tualete išmaudė. Aš klasiokėm gaudavau tualete šokti ,nes grįždavau su fanarais prilupta: Kartą mane merginos apvyniojo tualetiniu popierium ir privertė taip sėdėti pamokose ir neleisti mokytojams nuimti šiukšlių nuo savęs. Iš manęs net pamokų metu tyčiodavosi pamokų metu -tampydavo už plaukų ,o kiti bernai spardydavo mane. Aš labai blogai mokytis pradėjau ,visos svajonės sugriuvo ,susirgau depresija . Visi mokytojai buvo prieš mane jie sakydavo ,kad aš velnias ,o ne vaikas. Taip iškenčiau 7-8klases ir likau be jokių žinių. 9kl atėjau į gimnaziją ,buvau begalo laiminga ,nes manęs niekas nelietė ,bet klasės kolektyvas priimti manęs nenorėjo. Mane skaito kaip labai silpna mokinę ,kiti mokytojai klausė ,kurioje spec mokykloje mokeisi -aš apsiverkdavau. Man labai sunku mokytis ,nes per gyvenimą buvo vieninteliai metai per kurios aš mokiausi ,o jeigu būčiau nuo pirmos klasės mokiusis ir nebūtų buvę konfliktų ,aš būčiau begalo protinga ,nes niekada gyvenime nesimokius vos pradėjus tapau vos ne pirmūne. Bet aš esu šiemet išprotėjus ,savaimę užeina streso priepuoliai. Aš per pamokas labai stropiai klausausi ,tačiau nieko neatsimenu nei žodžio ,nors namie perskaičiusi tą patį tekstą 10-15kartų ,aš gaunu 5-7, bet aš nesistengiu mokytis ir save nuteikinėju kaip aš pavydžiu kitiems ,kad turi galvą ,kad ir blogi mokiniai ,bet norėčiau būti jų vietoje - aš pati taip įsitempus negaliu įsisavinti informaciją ,aš turėjau begalo gerą atmintį ,bet ji dingo nuo didelių išgyvenimų ,kurie sutraumavo mano psichiką. Tačiau žinau ,kad atmintis lengvai lavinama. Savo rate turiu mokytoja ,kuri begalo mane palaiko ir sako ,kad aš galiu mokytis ,tik per daug manyje įtampos. Man labai sekasi fizika ,biologija. Aš ,manau ,kad turiu susikaupti šiame gyvenime nors ir kaip bus sunku,tačiau laikui bėgant pradės viskas gerėti ir mano nervinė sistema bei atmintis. Aš tikiu ,kad aš baigsiu aukštus mokslus ir nesvarbu ,kad aš visų nuvertinama ir klasėje nenorima mergaitė.

Redaguotas Tavomamyteas (vas. 5, 2019 16:07:11)

Atsijungęs

#3 vas. 5, 2019 16:33:24

vadahunga123
Registruotas: 2018-11-23
Įrašai: 4

Patycios

Žinau kaip jautiesi. Aš tave palikau.
Mano klasiokai nekencia manęs del
Mano aktyvumo, kad aš megstu mokytis
Mane vadina nesveika. Tai yra skaudu.
Bet linkiu tau nepasiduoti, žinau kad tau
Pavyks ir linkiu dideles sėkmės mokytis