diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 21, 2012 11:46:13

2009ramune
Registruotas: 2011-12-07
Įrašai: 11

mirtys

Sveiki,
Pries kokiu 20 metu mire mano senelis, nuo vezio. Pries tris metus mire ir mociute, irgi nuo vezio. Po metu mire kitas senelis, vel gi nuo vezio. Kai mire mociute, ant manes visi pyko, nes tada as necerkiau neikiek, sako tau isvis inai nerupi, vientik del to, kad neverkiau. Po to laiko visada jei kas nors ka blogo vienas ant kito pasako, ar ant manes as pradedu verkti, nors nenoriu, kad kazkas tai matytu, bet taip gaunasi ir negaliu sustoti verkt. Per treniruotes irgi ne ka geriau buna, jei kas ka nors pasako tai arba apsiverkiu ir iseinu, arba pradedu rekti ant visu kas pakliuna prie manes. Kartais nakti pradedu verkti is niekur nieko, net nezinau ka tuo momentu galvoju, arba atbundu apsiverkus. Sia tik siaip taip atsitinka turbut.

Atsijungęs

#2 rugs. 1, 2012 12:08:21

Me�t�
Registruotas: 2012-09-01
Įrašai: 7

mirtys

Čia viskas dėl to,kad esi jautri. Gal paguosiu,gal ne,bet Tu ne viena.. aš irgi tokia.

Atsijungęs

#3 spal. 9, 2012 18:06:10

laur yte
Registruotas: 2012-10-09
Įrašai: 1

mirtys

sveiki as netekau tevo pries 1metus ir dar man stovi tas vaizdas pries mirti

Atsijungęs

#4 spal. 31, 2012 00:07:21

molemenule1
Registruotas: 2012-04-14
Įrašai: 34

mirtys

As taip pat tokia

Atsijungęs

#5 kov. 27, 2014 18:23:21

adriana
Registruotas: 2014-03-26
Įrašai: 11

mirtys

pries 1 metus netekau senelio. verkiau istisa menesi, nors retai matydavomes. dar dabar kartais verkiu naktimis… netekti ko nors yra liudna

Atsijungęs

#6 geg. 29, 2014 17:31:34

labas444
Registruotas: 2014-05-29
Įrašai: 1

mirtys

Sveiki vakar mire mano brangiausias zaisliukas as del to labai liudziu.

Atsijungęs

#7 spal. 15, 2014 12:59:19

1999
Registruotas: 2014-10-15
Įrašai: 3

mirtys

sveiki, prieš keturis mėnesius mirė mano tėtis, o man vis dar atrodo kad jis yra gyvas

Atsijungęs

#8 bal. 20, 2017 20:16:19

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 55

mirtys

Man mama šiandien sakė - riedis tai nereikalingas daiktas . Taupykis bet veliau suprasi kad nesamonei taupai ir taupysi telefonui . Apsižliumbiau ir pabėgau …

Atsijungęs

#9 bal. 20, 2017 20:20:39

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 429

mirtys

Seniau verkdavau del nieko. Dabar daugiausia tik susigraudinu. As irgi esu praradus seneli, noriu verkti, bet neiseina…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas