diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 15, 2016 08:31:59

ArturasArturas

Del patyciu

Sveika Rusnia5, viskas cia man gerai. Man atliko tokia nedidelia operacija. Salyje kurioje dabar gyvenu visiems berniukams taip daroma. Tai va, vakar ir man taip teko praeiti. Skausmas nieko baisaus nes gaunu tableciu.

Atsijungęs

#2 lapkr. 14, 2016 20:15:12

Rusnia5

Del patyciu

Ar tikrai ?

Atsijungęs

#3 lapkr. 14, 2016 14:49:23

ArturasArturas

Del patyciu

Šiandien man atliko apikpjaustyma. Dabar jau esu namuose, pradeda skaudėti nes nustoja vaistai veikia. Visa savaite galesiu neiti i mokykla, gavau atleidima savaitei. Būsiu dabar kaip visi klasiokai ir iš manes daugiau nebesitycios
.

Atsijungęs

#4 spal. 22, 2016 17:49:49

Rusnia5

Del patyciu

Nedaryk to… Tau bus taip geriau..

Atsijungęs

#5 spal. 22, 2016 00:46:23

ArturasArturas

Del patyciu

Gyvenu salyje kur visi berniukai apipjaustyti. Tad ir man reikia praeiti apipjaustyma.

Atsijungęs

#6 spal. 21, 2016 20:14:44

Rusnia5

Del patyciu

Nelabai supratau… O kodel cia taip reikia ?

Atsijungęs

#7 spal. 21, 2016 18:55:37

ArturasArturas

Del patyciu

Net nežinau nuo ko pradėt. kaip man pasiguost. labai sunku.
Prieš tris metus mama išsivežė į užsieny gyvent. Mama dirba, o man reikia eiti į mokyklą. Šiemet, rugsėjo mėnesy į musų klasę atėjo mokyklos gydytoja su medicininėmis kortelėmis ir visus mus kurie nesame apipjaustyti iškvietė ir paklausė kodėl dar nesame apipjaustyti. draugai pradėjo juoktis. klasėje 15 berniuku ir mes 3 dar neapipjaustyti. po tokio išviešinimo nusigreze draugai ir tapo tiesiog nebeymanoma gyventi. Mokyklos gydytoja renka grupę visiems norintiems praeiti apipjaustymą. mano klasės 2 draugai jau užsirašė operacijai, norėčiau ir aš bet niekaip nežinau kaip apie tai pasakyti mamai. Galvojau pats slapčia žirklėmis nukirpti tą odą, bet tik įsikirpau ir iš skausmo nebegalėjau to padaryti. tai va, gyvenu labai sunkiai. norėciau kad ir mane apipjaustytu. ka daryt?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas