diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

anglu kalba

 •  
  2 votes (50,0%) for: moku
 •  
  2 votes (50,0%) for: esu kaip tu
 •  
  0 votes (0,0%) for: tu visiska kvaile

#1 spal. 26, 2016 23:24:05

120920
Registruotas: 2016-08-12
Įrašai: 24

vienintele nemoku

sveiki,
turiu problema.klaseje visiskai nemoku anglu kalbos mane daznai pravardziuoja ir jauciuosi vienisa.visada atsakau blogiausiai kiti tiesiog gimsta mokedami.ka man daryti ?kaip ismokti? garantuoju kad dauguma skaitanciu si laiska moka anglu ir galvoja kad esu miziniska kvaile kuri verkia del kiekvienu namu darvu ir gauna dvejetus vien uz tai kad nieko nesupranta .padekit nesijausti blogai

Atsijungęs

#2 spal. 29, 2016 13:51:46

edvinas1
Registruotas: 2016-10-26
Įrašai: 22

vienintele nemoku

Tu nemoki taisykliu ar zodziu?
Kiek tau metu? patarciau jai atsakysi
i klausimus.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg