diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 3, 2016 20:59:00

Sophie
Registruotas: 2016-11-03
Įrašai: 3

Veganizmas

Prašau nenustebti, nes tema ne taip dažnai pasitaikanti.
Aš šeštokė. Ir jau nuo vasaros vidurio nebelabai valgiau augalinės kilmės produktus.
Nuo rudens iš vis jų nebevalgiau.
Kadangi mano galvoje kažkas pasikeitė, jau gana seniai pietums valgau tik salotas be nieko, t.y. tik daržoves be padažo, be druskos, be riešutų ir t.t.
Nors šiek tiek atsigavau, mano mąstymas šiek tiek pasikeitė. Dėl visų pokyčių pro nosį vieną kart bėto kraujas, mokykloj tris kartus supykino.. Dabar vaikštau pas mitybos specialistę, kuri tikrai išsigandusi ir mano kraujo rezultatais - labai mažai geležies, vitamino D trūkumas (jis padeda įsisavinti kalcį).
Dėl to be proto bijo ir mano mama su keliais giminaičiais. Tačiau nevalgau gyvūlinės kilmės produktų ne tik dėl etinių priežasčių, o ir dėl to, jog jie man pradėjo skleisti nemalonų, labai nemalonų kvapą, ypač pieno produktai. O pagalvojus apie tos mėsos atsiradimą ant stalo, nebenoriu jos matyti.
Tačiau visi nori, jog tuos produktus valgyčiau, kurie man suteikia tik negatyvą.
Vakar pradėjau gerti papildus, dėl to tikrai skaudu, nes norisi, jog pavargusi mama neliūdėtų ir nesinervintų, bet šitoj situacijoj gyvūnai man labai svarbūs.
Valgau pupeles, kruopas - visus augalinius produktus, bet gana mažais kiekiais vis dėl kitų priežasčių. Stengiuosi save prisiversti juos valgyti kuo daugiau, tačiau yra ir žymiai seniau atėjusi problema - esu kažkiek, mažai matomai stamboka ir norėčiau jaustis kaip kiti (mano nuomonė). Dėl to dažnai įsijungia ir geroji smegenų pusė, sakanti, jog reikia valgyti visus augalinius produktus ir kartais pavalgyti kiaušinių, kad mama neliūdėtų, jos apskritai nenervinti, ją apkabinti ir nuraminti, o blogoji pusė nieko net nenori imti į burną, nes jaučia, jog po kelių virtų žirnių jos kojos dar labiau pastorės.
Taip ir gyvenu, ir nežinau - ne tik jiems, bet ir man atsibodo įvairūs pasisakymai apie mano mitybą (kuomet mąstau egoistiškai. O kai galvoju abipusiškai, kartais ko nors suvalgau ir nuraminu. Tačiau nežinau, kaip save ir smegenis suvaldyti.
Būtų smagu gauti patarimų, nes mano mintis sukasi tiktai apie maistą - apie 85 procentai. Kitos mintys apie mokslus ir apie verkimą, kurį išgyvenu dažniausiai kiekvieną dięną.

Atsijungęs

#2 lapkr. 4, 2016 19:10:13

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Veganizmas

Noreciau tau padeti, bet nezinau kaip, atleisk.

Atsijungęs

#3 lapkr. 4, 2016 19:22:32

Sophie
Registruotas: 2016-11-03
Įrašai: 3

Veganizmas

Suprantu, jog norėtum ir suprantu, jog sunku padėti.
Tačiau aš pati tikiuos, jog kuo daugiau ir pati pasistengsiu pasukti mano gyvenimą bei jo istoriją į geresnę pusę. Kadangi dėl jos patiriu ne tik emocinių, bet ir kažkiek fizinių traumų.

Atsijungęs

#4 gruod. 23, 2016 17:43:37

Loading
Registruotas: 2016-09-21
Įrašai: 15

Veganizmas

Mane iš tikro pykina,
atleisk, bet prašiau abipusės nuomonės.
O šiaip, ačiū kad pakartojai tą pačią tiesą.
Gražių švenčių!

Atsijungęs

#5 kov. 24, 2018 23:18:17

Sad_life
Registruotas: 2018-03-24
Įrašai: 2

Veganizmas

Jo…sita grupe paskutini karta aktyvi buvo pries 2 metus…bet kam rupi…galbut neitema rasau bet mane sunu pavadinti vegane ar vegetare bet as tiesiog pakesti negaliu mesos, zuvies ir aplamai as nemegstu jokio maisto apart vaisiu…darzoviu…ir viskas tik del to kad su lyg kiekviena diena mano maisto racionas vis mazeja…viskas del mamos…nors apie tai reiktu rasyti kitam skyreli bet neesme…

Atsijungęs

#6 kov. 24, 2018 23:19:05

Sad_life
Registruotas: 2018-03-24
Įrašai: 2

Veganizmas

*sunku

Atsijungęs

#7 kov. 24, 2018 23:54:30

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 222

Veganizmas

Sad_life
nenori parašyti plačiau apie tai, kas tave neramina?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg