diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

-

 •  
  0 votes (0,0%) for: -
 •  
  1 vote (100,0%) for: -

#1 lapkr. 23, 2016 17:53:54

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Aš - durnė.

Sveiki. Temos pavadinimo kitokio sugalvoti negalėjau. Mano problema yra tokia:
Man daug žmonių sakė, jog man paauglystė, na gerai, gal ir yra, bet man yra jausmas, jog daugiau, nei paauglystė.
Aš dėl bet ko galiu pradėti verkti. Taip, dėl bet ko. Esu silpnų nervų, buvau sugalvojus ką parašyti, bet dabar galva “neišneša” todėl parašysiu tada, kai aprimsiu, nes jau prisinervinau, labai.

Atsijungęs

#2 lapkr. 24, 2016 23:27:38

Whitespider
Registruotas: 2016-11-22
Įrašai: 6

Aš - durnė.

Gal tau depresija? Ar yra kitokių tavo pasikeitimų , pvz. Krentantis ar didėjantis svoris,miego sutrikimai?

Atsijungęs

#3 lapkr. 25, 2016 17:51:55

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Aš - durnė.

Del svorio nezinau. Kai busiu viena namie( t.y. be tevu) tada pasisversiu.( kai busiu viena namie todel, nes man nejauku ir pns.) Del miego sutrikimu… Tai gal ir yra. Dazniausiai kai atsuguliu i lova, bandau uzmigti, bet prisimenu kazka kas nutiko blogo ta diena ir pradedu verkt. Na aisku, tyliai verkiu, kad tevai nematytu, nors jeigu ir matys, visvien, jau jie iprate prie mano verkimu. O kaip man pasitikrinti, ar yra depresija ? Zinau, kieno galeciau paklausti, bet esu labai drovi, bijau. Na, galiu papasakoti toki viena dalyka.
As jau 3 savaites dariau per technologijas tokia mandala, bet as leciau nei kiti dariau ir man sunkiai sekesi ir as nebuvau padarius tiek kiek kiti. Paklausiau ar galeciau parsinesti namo, leido. Bet as namie iki technologiju pamokos pamirsau daryti, na, siais metais man labai daug namu darbu uzdavineja( as septintoke). Todel as susinervinu, pradedu verkti, tada man mama ir tetis norejo padeti uzbaigti ta mandala, bet as verkdama sakiau, kad nereikia, tegul man mokytojas man duoda koki kuola ir as busiu jo verta. Tada mokytojas man leido per pamoka baigti mandala, bet as ne tiek ir daug jos spejau padaryti, vel. Leido vel parsinesti namo. Vel iki technologiju pamokos namie nespejau padaryti, todel sugalvojau - pasakysiu, kad duotu 5. Mokykloje kai buvo pertrauka, galvojau - na viskas, po pertraukos technologijos, mane uzmus. Iki pamokos galo mokytojo neklausiau apie mandala, pamokos pabaigoje as paklausiau, jau galvojau, kad ant manes reks( kai ji sunervina, labai piktas buna, bet siaip ir labai geras) bet nereke, o tesiog paklause, ar as nebenoriu daryti, as atsakiau teigiamai ir jis sutiko. Arba siandien galvojau, jog mane uzmus istorijos mokytojas, nes as projekte vieno dalyko nepadariau. Bet kai jam pasakiau apie tai, jis sake, kad to dalyko neturejo buti ir as viska gerai padariau. Pirmadieni man dainavimo burelis. Muzikos mokytoja man liepe ismokti keliu dainu zodzius, bet man po praaito burelio pradejo skaudeti balso stygas ir as vos prakalbu, o mokytoja pyko ant kitos mergaites, kad ji sake, kad dainuojam per aukstai, nors taip ir buvo. Tai dabar bijau, kad mokytoja mane gali uzmusti.
Taip, as esu pesimiste.

Atsijungęs

#4 lapkr. 25, 2016 20:16:03

Whitespider
Registruotas: 2016-11-22
Įrašai: 6

Aš - durnė.

Gali per internetą atlikti depresijos testą. Kaip žinau, tai kai būna depresija, sunku susikaupti ir atlikti kasdieninius dalykus.
Pabandyk atlikti tą testą, ir jeigu gali pasakyk man rezultatus, labai stengsiuosi padėti
Awh, aš irgi pesimistė. ŽIAURIAI PESIMISTĖ.

Atsijungęs

#5 lapkr. 25, 2016 20:50:52

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Aš - durnė.

http://privatuspsichiatras.lt/depresija/depresijos-testas/
Dariau testa, surinkau 42 taskus, pagal taskus, sergu sunkia depresija.
Na, aisku, internetinis testas nebutinai parodys tiesa, bet jeigu tai tiesa, tai noreciau isitikinti.
As labai noreciau parasyti tai, mokyklos psichologei, bet bijau, as su ja normaliai issakau viska internete, bet jeigu ji mane pakvies kalbetis, as raudonuosiu ir mano balsas virpes is baimes.
Neseniai buvau pas ta psichologe poliklinikoje, kai su ja apie kazka kalbejau(nepamenu apie ka) As pradejau raudonuti, ir ji tai pastebejo, nejaukiai jauciausi.

Atsijungęs

#6 lapkr. 25, 2016 21:27:40

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Aš - durnė.

Oi… As dabar blogai ir gerai jauciuosi… Nezinau net kaip… Parasiau psichologei, kad parekomenduotu, kur galima padaryti testa, kad zinotum, sergi depresija ar ne, dabar ziauriai bijau, kaip ji reaguos. Tikiuosi neprivirsiu koses.

Atsijungęs

#7 lapkr. 26, 2016 18:19:19

Austute69
Registruotas: 2016-11-15
Įrašai: 18

Aš - durnė.

Rusnia5 čia toks ne į temą klausimas, bet ar žaidi tfm?

Atsijungęs

#8 lapkr. 26, 2016 20:02:56

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Aš - durnė.

Taip, zaidziu.

Atsijungęs

#9 lapkr. 27, 2016 13:40:30

Austute69
Registruotas: 2016-11-15
Įrašai: 18

Aš - durnė.

Oo malonu ;d As Pimpaciux :')))

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg