diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 28, 2016 22:18:02

Zmogus56

Prašau padėkit!!

Nieko iš to geriau nebus tik paspartinsiu mūsų egzistencijos pabaiga…

Atsijungęs

#2 lapkr. 27, 2016 23:51:43

Austute69

Prašau padėkit!!

Nu aš tai siulyčiau pasakyt..

Atsijungęs

#3 lapkr. 27, 2016 23:28:32

Zmogus56

Prašau padėkit!!

Ne, nenor sakyti

Atsijungęs

#4 lapkr. 27, 2016 21:31:29

Austute69

Prašau padėkit!!

Pasakėt tėvam?

Atsijungęs

#5 lapkr. 27, 2016 17:33:37

Zmogus56

Prašau padėkit!!

Mes jų net neturėjom, esmė tame, kad nugirdom dėl nelegalaus cigarečių prekiavimo mes nieko nevartojam..

Atsijungęs

#6 lapkr. 27, 2016 11:31:00

Rusnia5

Prašau padėkit!!

O ka daret su tom cigaretem ?

Atsijungęs

#7 lapkr. 26, 2016 23:17:57

Zmogus56

Prašau padėkit!!

Nei kas rūko nei ką vartoja, tiesiog tokia info buvo nugirsta

Atsijungęs

#8 lapkr. 26, 2016 23:14:34

Obuolys

Prašau padėkit!!

Neleisk būti šantažuojamas. Kas būtų jei surastum priežastį dėl kurios jam galėtum atsakyti tuo pačiu? Gali būt jog viskas šitaip nesibaigs, jau geriau tave prigauna, gal rūkyt mestum, juk nieko gero iš to…

Atsijungęs

#9 lapkr. 26, 2016 16:45:21

Rusnia5

Prašau padėkit!!

Kreipkis i vaikulinija telefonu.

Atsijungęs

#10 lapkr. 26, 2016 12:07:44

Zmogus56

Prašau padėkit!!

Buvo nugirsta tema apie nelegalia veiklą kitaip tarianant narkotikai - cigaretės.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas