diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 3, 2017 07:05:28

mergaite0liudi

Padekite mama muša ir grasina

Negailek pinigu! Kreipkis i lietuvos seimos taryba! Pasakyk teciui!
„Diskusijose prašom bendrauti pagarbiai, nežeidžiant ir neskaudinant kito diskusijų dalyvio"

Redagavo Vaiku_linija (birž. 3, 2017 15:47:13)

Atsijungęs

#2 bal. 12, 2017 17:50:17

VIENASPLIUSDU

Padekite mama muša ir grasina

pabandyk su mama pasisneketi apie teti gal iseitu grizti pas ji o jei iseis pasisakyk jam apie tai, kad mama tave musa parodyk melynes teciui manau jis turetu imtis kazkokiu priemoniu

Atsijungęs

#3 gruod. 11, 2016 18:54:13

monika882

Padekite mama muša ir grasina

Labas ukziliusv@gmail.com apie smurtą šeimoje turėtum pranešti kam nors. Netylėk. Jei tylėsi geriau nebus. Turbūt kompiuterį turi. Sakei kad nemoki anglų gerai. Tad siūlau per googe vertėją po vieną žodį išsiversti ką nori pasakyti ir užsirašyk viską ant lapo paskui mokykloje su tuo lapu nueik pas socialinę ir paduok tą lapą inai turėtų suprasti. Linkiu didelės sėkmės Netylėk. AdMiau labas. o kodėl tave brolis mušė ? Gal buvo už ką. Gal tu jį erzinai. Betkokiu atvėju tavęs šeimoje nieks neturi teisės mušti. Gal būt pasikalbėk su broliu pasakyk kad man skaudu kad tu muši mane. Pasikalbėk su mama sakyk man labai skaudu kad jis taip daro. Kalbėk netylėk. Sėkmės

Atsijungęs

#4 gruod. 11, 2016 15:47:30

AdMiau

Padekite mama muša ir grasina

Manes brolis vakar muse kuriam 19 metu.!!! O mama sake “taip tau ir reikia” padekite pasakikite ka nors ka man dariti ?

***Vaikų linijos komentaras: Šaunu, kad išdrįsai diskusijose prabilti apie patiriamą smurtą. Nei brolis, nei kas kitas
neturi teisės prieš tave smurtauti. Yra žmonių ir tarnybų, kurios gali padėti sustabdyti smurtą.
Kviečiu paskambinti į Vaikų liniją, arba parašyti laišką, į kurį atsakys linijos konsultantas ir padės ieškoti sprendimų, kaip nutraukti smurtą.

Redagavo Vaiku_linija (birž. 3, 2017 15:58:08)

Atsijungęs

#5 gruod. 11, 2016 09:45:40

Rusnia5

Padekite mama muša ir grasina

Pasakyk mokyklos socialiniai darbuotojai, netylek.

Atsijungęs

#6 gruod. 11, 2016 00:28:36

Ugne111

Padekite mama muša ir grasina

Omg kaip ziauru

Atsijungęs

#7 gruod. 5, 2016 00:39:22

ukziliusv@gmail.com

Padekite mama muša ir grasina

Aš net nežinau kokios yra čia šeimu tarnybos nei kokie numeriai ir šnekėti angliškai nelabai aš moku

Atsijungęs

#8 gruod. 4, 2016 19:57:16

Rusnia5

Padekite mama muša ir grasina

Kreipkis i kokia nors seimos tarnyba, del smurto. Paskambink teciui, ir paprasyk kad parsivestu tave namo.

Atsijungęs

#9 gruod. 4, 2016 15:03:07

ukziliusv@gmail.com

Padekite mama muša ir grasina

Prašau labai padėkite man mane mama muša mes gyvenam anglijoi o aš noriu atgal pas tėti ji labai griežta aš neturiu kur kreiptis tai kreipiuos i jus mane mama muša ne pirma karta ir dar grasina aš nežinau ka man jau daryti ši karta susipikom del to kad aš broliui pamperso neperengiau o veliau ji man trenke ir melyne paliko labai skauda ir net du kartus trenke man labai skaudu apie tai sakyti tai kreiuosi i jus prasau pasakykite ka dariti man 11 metu

***Vaikų linijos komentaras: Šaunu, kad išdrįsai diskusijose prabilti apie patiriamą smurtą. Nei mama, nei kas kitas
neturi teisės prieš tave smurtauti. Yra žmonių ir tarnybų, kurios gali padėti sustabdyti smurtą.
Kviečiu paskambinti į Vaikų liniją, arba parašyti laišką, į kurį atsakys linijos konsultantas ir padės ieškoti sprendimų, kaip nutraukti smurtą.

Redagavo Vaiku_linija (gruod. 15, 2016 21:18:35)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas