diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

labai didele krutibe

 •  
  0 votes (0,0%) for: Ziauru
 •  
  9 votes (100,0%) for: Viskas gerai

#1 liep. 10, 2019 09:06:10

Ieva2008

krutine

Patikėk neturėti krūtinės daug blogiau nei turėti labai didelę
, jei nekopleksuotum dėl didelės , tai galvotum , kad per maža .
Kažkaip keista , kad tavo klasiokės dar jų neturi . Nes tarkim
pas mane turi beveik visos ir yra bent kelios turinčios
vienodo dydžio kaip tu . Džiaukis , bent jau žinai , kad gerai bręsti !

Atsijungęs

#2 liep. 26, 2018 14:08:58

meri

krutine

nekreipk demesio kas ka sako, nes cia nieko blogo.

Atsijungęs

#3 gruod. 7, 2016 18:06:46

monika882

krutine

Labas, labai džiaugiuosi, kad nusprendei apie tai padiskutuoti diskusijoje ir nelieki viena užsidariusi su savo išgyvenimais. Savo laiške tu minėjei kad turi labai didelę krutinę o kiti jos neturi ir dėlto iš tavęs šaiposi. Manau patyčios yra labai blogas dalykas ir apie jas tu turėtum pranešti suaugusiam. Na manau vaikai šaiposi iš tavęs nes jos neturi, manau jie tau pavydi. Nieko tokio būti kitokiai kiekvienas esame skirtingas. Ir manau einant laikui viskas susitvarkys, svarbu, kad netylėtum apie vykstančias patyčias, pasakyk suaugusiui. Linkiu stiprybės. Sėkmės

Atsijungęs

#4 gruod. 6, 2016 22:02:10

120920

krutine

Labas man 11 turiu alabai didele krutine b dydzio visos mergaites klasejo nieko neturi todel izeidineja mane ir jos ir berniukai sako kad mano krutine netikra ka daryti kad jie liautusi tai tesiasi nuo 3 klases nes 3 klasej man pirmaj ji pradejo augti

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg