diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

tik merginoma

•  
    3 votes (100,0%) for: Jo

#1 vas. 24, 2017 19:01:41

luksyskajus

tik merginoms

Tai meilė.

Atsijungęs

#2 vas. 21, 2017 11:14:45

hey_yo

tik merginoms

“geriausi draugai” mokykloje yra slidus reikalas. Nesisielok del to, kai baigiasi mokykla absoliuti dauguma bff tuo ir baigiasi. Tiesiog daryk kas tau idomu. Kitu zmoniu nesureguliuosi, bet gali reguliuoti save. Tiesiog susirask kita veikla, nebutinai visi turi turet tuos “geriausius draugus”, cia mokykloj tik toks ispustas burbulas. Buk savimi ir net nepastebesi kaip tave apsups zmones kurie tavimi zavisi tokia, kokia esi.

Buk valinga, veikli ir siek savo uzsibreztu tikslu, savo susigalvotose srityse, kur tau idomu, ne kur kazkas primesti bando. Tai tau tures daug daugiau teigiamos itakos, nei dabar svarstymas kaip patikti kazkam. Buk savimi ir tai kazkam labai labai nepatiks, o kazkam patiks taip, kad nenores jokiu ten statusu bff ar nelabai bff, tiesiog nores but su tavimi. Galbut tai neivyks mokykloje, kur esi is esmes uzdaryta su zmonemis su kuriais gal tau nelabai pakeliui, bet gyvenime daznai reikia buti su zmonemis kurie gali tau nepatikti ar su kuriais gali neturet dideliu draugysciu. Zmones nuolatos tai patiria is pradziu mokykloje, poto darbe.

Jei ta tavo drauge nenori su tavim draugauti del nesvarbu kokiu prieazsciu, tai cia ji praranda, ne tu, nes tu esi tu. Stipri, savimi pasitikinti asmenybe, net jei siandien taip nesijauti, tereikia teisingai nukreipti savo mintis ir energija.

Redagavo hey_yo (vas. 21, 2017 11:17:44)

Atsijungęs

#3 vas. 19, 2017 19:12:20

vedaras

tik merginoms

Labas, mano istorija prasidėjo preitais metais, kai aš pradėjau bendrauti su mergaite iš vyresnės klasės, buvome iš to pačio kaimo, todėl ilgainiui mes tapome geriausiomis draugėmis. Nusprendžiau vienai merginai papasakoti, jog tipo aš su savo beste nebenoriu bendrauti, nors ištikro aš tik pajuokavau, ir ji nusiuntė mano screenshootus jai, ištrindama žodžius kur juokauju. Aš nežinoja, ką ji jai prirašė ir visalaika galvojau, kad viskas ok, bet gavau žinutę, kad tipo mano geriusia draugė viską sužinojo, o aš nežinojau, dėl ko, net neitriau.

Bėda ta, kad aš neseniai išsiaiškinau, kas jai buvo prirašyta, o žinučių jau nebeturiu, ir irodymu, parodyt negaliu, beje ta mano bff, tspo vos ne geriausiom draugėm su mano ta kita drauge, ir jos abi atrodo prieš mane kažkaip yra nusiteikusios. Padėkite ką man dryto

Atsijungęs

#4 saus. 30, 2017 20:52:34

ugne2005

tik merginoms

Laba. Jei tu apie jį galvoji galbūt jis tau yra labai brangus.
Pabandyk pabendrauti su juo daugiau ir nesidrovėk

Atsijungęs

#5 gruod. 12, 2016 00:04:12

Ugne111

tik merginoms

Prasau merginos ne ignoruokite .Man 12 sausio 5 sueis 13 ir klaseje ira toks berniukas jis dar pries meneai smerke save kad jis keistas dabar jis elgiasi normaliai ir as ji pradejau sapnuoti apie ji galvoti ji piesti netgi sapnavau kad as jam patinku.per pamokas bandau atsisesti kuo arciau jo bet paskui man drovu labai.ar tai meile?. ar tik keista brendimo forma?

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
    •  Dabar logotipas