diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 7, 2017 17:32:21

Loading

Ne tik sportas ir maistas..

Rusnia5, atleisk, jei skambės per grubiai, bet kas sakė, kad nesilaikant dietų būsite apkūnūs? Normalūs, turiu omeny, ne anoreksikai ar ne diabetu sergantys yra galų gale laimingi.
Kodel@, taip, tai svarbiausia, o pabaigoje - svarbiausias balansas, laimė.

Atsijungęs

#2 saus. 5, 2017 13:14:23

Kodel@.

Ne tik sportas ir maistas..

Svarbiausi maitintis reguleriai ir saikingai

Atsijungęs

#3 saus. 3, 2017 22:45:42

Rusnia5

Ne tik sportas ir maistas..

Bet jeigu busime stori, padides diabeto rizika, kvepavimo sutrikimai ir panasiai.

Atsijungęs

#4 saus. 3, 2017 12:10:52

Loading

Ne tik sportas ir maistas..

Sveiki,
Norėjau tik pridurti kelis faktus, kuriuos turėtumėte žinoti apie svorio metimą / sveiką mitybą -
1. Sveika mityba nė lašo nepanaši į dietą. Dieta - nemalonus valgymas, nesuteikiantis nei geros nuotaikos, nei energijos, o sveika mityba - atvirkščiai, vadovaukitės ja!
2. Jei laikysitės dietos, dar nereiškia, jog greitai / išvis numesite kiek nors svorio.
3. Dietos paaugliams, mano nuomone, turėtų būti uždraustos, kadangi kaip sakiau, yra nemalonios, pavojingos - sukeliančios ligas kaip anoreksija, bulimija, anemija ir kt.
4. Apie 90proc. kas rašoma apie sveikas mitybas / ypač dietas internete yra grynas melas.
5. Jei internete atradote žmogų, kuris maitindamasis kokia nors mityba numetė, pvz. 4 kg, tai nereiškia, jog jums pavyks tai padaryti. Labai gali būti, kad jo svoris didesnis (jį lengviau numesti) ir jo organizmas kitaip reaguoja į įvarius prioduktus / viskas yra tiesiog netiesa.
6. Sveikai gyvensenai reikia ne tik sporto ir visavertės mitybos - netapsite energingi, žvalūs ir gražūs be reguliaraus ir saldaus miego, sveikos psichikos, ryžto ir kitų savybių, apie kurias labai dažnai nepagalvojate bepradedami gyventi naudingiau.
7. Taip pat, siūlau nustoti sakyti tokias frazes kaip “iš manęs visi tyčiojasi”, “žinau, kad aš stora”, “man reikia kuo greičiau numesti svorio”, “sportuoju, bet neišeina numesti svorio” ir pan.
Pirma, kad labai retas atvejis, jog visi iš jūsų tyčiotųsi - vistiek atsiras koks nors vaikas, paauglys, klasiokas o gal ir suaugęs, kuris bus supratingas, atsiprašant žmogiškas, padės, patars, o gal tiesiog nieko nesakys ir taip pasijusite geriau.
Antra, mano nuomone, neįmanoma žinoti, ar jūs storas - ar jums tai pasakė tėvai? klasiokai? gal jus užvaldė smegenų marsiečiai įkalę informaciją, kokios storos jūsų šlaunys ar kokie išpūsti žandai? - NE! Net KMI gali laisvai suklysti, patikėkite manimi.
Trečia, jums nereikia numesti svorio, net jei artėja pusseserės vestuvės. Jūs norite tai daryti, ir nieks jums neliepė jo greitai numesti, arba išvis jūsų neįleis, neišsigalvokite.
Ketvirta, kaip jau sakiau, sporto jokiu būdu neužteks sėkmingam svorio metimui, nes privalote ir ilgai miegoti, ir valgyti maistingą, pilną mineralų, skidulų ir kt. turintį maistą, ir turėti bent patenkinamą psichiką, norą tai pradėti ir nesustoti to daryti.

Geros dienos,
Pagarbiai,
Arija

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas