diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 15, 2017 20:58:39

VisaiNesvarbu

Nežinau ką parasyti

Geriau negalvok, kad sergi, nes jei taip galvosi taip tikrai ir nutiks, būk daugiau optimistiška ir viskas bus gerai

Atsijungęs

#3 saus. 10, 2017 23:11:02

Kodel@.

Nežinau ką parasyti

Soriukas jeigu biški įžūliai

Atsijungęs

#4 saus. 10, 2017 23:10:35

Kodel@.

Nežinau ką parasyti

Na gi internetas nepatikrins jūsų smegenų ar psichikos tai iš kur jus galit žinot kad sergant nenoriu kaško ižeist ar ką bet nejaugi jus laikote save senutėm ? XD netykėkit jūs tuo internetu žinoma nieko nesakau kai viskas matosi akivaizdžiai kad sergant bet jei jau psichologė pasakė kad nesergi tai ir nebijok žinokit kuo tikėsit taip ir bus nes jūs įtikinsit protą ir viskas Amen…
Ir dar noriu pasakyti kad nesergat o jums tiesiog trūksta dėmesio iš artimųjų
Na aš tikrai jums smegenų neištirsiu (个_个) bet nebandykit savęs įtikinti nes tikrai prisišauksit tą ligą taigi linkiu sėkmės ne susirgti ir nusiraminti

Atsijungęs

#5 saus. 10, 2017 07:31:34

Rusnia5

Nežinau ką parasyti

Aš irgi tikriausiai sergu sociofobija(pagal simptomus nusprendžiau)
Paskaičiau, kad paskui liga gali padidėti į agorafobiją(Šita liga taip pat turbūt sergu)
Į nerimą, depresiją. Labai dažnai nerimauju, vat dėl depresijos, nežinau.
Man psichologė sakė, jog nesergu, bet aš taip nemanau.

Atsijungęs

#6 saus. 10, 2017 00:18:12

Kodel@.

Nežinau ką parasyti

Na aš nors ir jauna bet visai gerai išmanau psichologija.
Visų pirmą perdaug neprisiskaityk internete, nes jei prisiskaitysi ir patikėsi tikrai susirgusi
Kadangi įtikinsi protą. Dar patariu bandyti įtikinti save viskuo kuo geru ne norėčiau o noriu, ne galėčiau o galiu, ir ne sergu o esu sveika nuomet viskas bus gerai šitai išmeginau ir nustebau sužinojus kad tai tikrai veikia Sėkmės tau

Atsijungęs

#7 saus. 9, 2017 03:21:33

suskilusisuke

Nežinau ką parasyti

Man atrodo aš sergu sociofobija ir kiek skaičiau
inetrnete tai reikia gydyti, o aš nenoriu sukelti tėvams
bėdų, o dar kiek pinigų reikėtų išleisti tai išvis. Patarkit
Ką daryti. Nėra nemokamų psichologų.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas