diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Tamsos baimė

 •  
  3 votes (100,0%) for: --------------------------------------------------------------------------------

#1 vas. 23, 2017 16:06:11

Sutrikusioji

Tamsos baimė

O man yra atvirkščiai Tamsa patinka, naktis labiau nei diena, tik miegoti atitrauktomis užuolaidomis negaliu, nesaugiai jaučiuosi.

Atsijungęs

#2 saus. 30, 2017 17:42:39

monika882

Tamsos baimė

Labas. Na man taip pat baisu būdavo tamsoje, bet einant laikui viskas pasikeičia, tu supranti, kad nėra ko bijoti, na o, kad nebebijotum patarčiau kiekvieną dieną po kažkiek minučių pabūti viena tamsoje užsidariusi duris kambaryje. Sakykim pirmą dieną gali tik 10 sekundžių pabūt viena kambarį tamsoje užsidarius duris. O einant laikui didinti sekundžių, minučių, o gal net ir valandų skaičių. Noriu pasakyti, kad dvasių nebūna, gal būt tu buvai užsimiegojus kai žmogus yra užsimiegojęs jo smegenys yra galima sakyti užmigusios ir taip atrodo, kad ištikrūjų pamatei kažką, bet noriu pasakyti, kad tokie dalykai, kaip dvasės neegzistuoja. Jei bijei tamsos ar kažkas panašau ir tenka naktį vienai miegot kambaryje, siūlau prieš einant miegot pasimelsti, na o jei bijei miegot melskis ir baimė praeis. Linkiu įveikti savo baimę. Sėkmės

Atsijungęs

#3 saus. 30, 2017 00:21:48

Paslaptis02

Tamsos baimė

Ačiū jums!

Atsijungęs

#4 saus. 18, 2017 23:31:20

VisaiNesvarbu

Tamsos baimė

Labas, aš irgi bijojau tamsos, ir neseniai tik ta baimę įveikiau, nors man 15, bijojau, labiau ne del dvasiu, o del to kad ten jauciausi ne saugiai, visad miegodavau su ijungtu tv, nors tai gan trugde uzmigti, o dabar viskas gerai, tieisog ipratau, supratau kad nera ko bijoti toje tamsoje, joje nesislepia nei dvasios, nei dar kazkas, tai tik vaizduote jusu, patarciau tiketi ir bandyti itikinti save, kad tamsoje saugu, ir patys pamatysite kaip nustosite bijot

Atsijungęs

#5 saus. 18, 2017 19:50:26

Rusnia5

Tamsos baimė

As irgi labai bijau tamsos, nakti. Arba vakare iskart uzdarau savo uzuolaidas nes bijau nakties tamsos.
As tau galiu patarti, jog tu gali miegoti ir tamsoje, bet su miego kauke. Uzsidengsi akis ir jeigu prasimerktum, nebutu baisu.
As irgi savo kambaryje matau dvasia/vaiduokli, ypac kraupu, kai viduri nakties prabundu ir pamatau.

Atsijungęs

#6 saus. 18, 2017 18:22:17

TogetherForever2

Tamsos baimė

Man dabar 15 beveik 16 ir jo as iki siol bijau tamsos nes turejau irgi nemaloniu ispudziu. Manau maziau ziureti siaubo filmu o uzmigti gal su ijunktu tv?xd
Ar koki prozektoriuka nesiokis, be to kiek zinau dvasios kunas nrgali fiziskai prie taves prisiliesti kaip dazniausiai roso arba sako kiti..

Atsijungęs

#7 saus. 17, 2017 21:33:08

Paslaptis02

Tamsos baimė

Sveiki, rašau jums ,nes tikiuosi kad suprasite manę jau labai senai bijau tamsos . Vieną kartą kai ėjau i virtuve naktį pamačiau lyg dvasia stovančia prie durų. Nuo tos dirnos bijau net i tamsu kampelį pažiūrėti dabar man 14 ir dar iki šių dienų bijau tamsos. Prašau atsakykit

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas