diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 19, 2017 22:26:56

Savizude5
Registruotas: 2017-01-17
Įrašai: 2

prasau padekite man

Sveiki noriu papasakoti kas man nutiko. Nenoriu prisistatyti bet pasakysiu kad man 14 metu. Prasau jusu pagalbos nes manau kad toliau nebegaliu tverti,galvoju apie savizudybe,zaloju save ir praradau visus draugus. Mano mama susirado vyra ir jis mane skriaudzia,glosto ir kartais naktimis slyksciai buciuoja. As bijau kam nors tai pasakyti o ypac savo mamai. Ji atrodo labai laiminga o as jauciuos labai blogai,mano patevis ma kalba negrazius dalykus ir siulo daryti tai
ko as nenoriu. Prasau pasakykit kaip man elgtis. As esu visiskai viena ir nenoriu nieko,naktim verkiu,nebevalgau,neuzmiegu. Visada jauciuos pavargus ir isigandus. As noriu tureti draugu noriu tureti gyvenima ir vaikina bet nieko negaliu tureti kai visi mano kad mano mamos vyras yra mano draugas as jauciuos suzlugdyta ir bijau. Siandian youtubej ismokau susiristi kilpa kur zmones pasikaria ir namie visa diena ja risaus kol pavyko,gyvenu kaime todel visada noriu pabegt is namu ir nubegt i miska. vis dar laikaus bet noriu jusu pagalbos kad jus man patartumete kaip viska ispresti. nenoriu niekur kitur kreiptis nes man labai geda. Aciu labai laukiu atsakymo

Atsijungęs

#2 saus. 20, 2017 19:43:29

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 123

prasau padekite man

Labas. Suprantu tavo bėdą, tu su šia problema esi ne vienintelis žmogus, tokių žmonių kaip tu daug. Savižudybė- neišeitis. Suprantu kaip tau skaudu. Žalotis taip pat nereikia. Tau tik dar labiau bus blogiau. Na o kodėl praradai draugus? Ar tu kąnors pasakei netaip? Jei pasakei kąnors, manau galėtum jų atsiprašyti ir kai susitaikysi, galėtum papasakoti viską savo draugams. Labai gerai, kad čia parašei, kad nelikai viena. Net nebandyk sau kąnors daryti, tu labai jauna, suprantu gyvenimas yra pilnas išbandymų, visi turi problemų ir reikia jas spręsti, o ne nuo jų bėgti. Tu esi svarbi, kaip ir kiekvienas žmogus šiam pasaulį. Na manau galėtum pakalbėti su mama, turbūt ji tave supras. Na o jei nenori, nueik mokykloje pas psichologę, paprašyk mokytojos, kad tave palydėtų, psichologei papasakok viską kas tau yra. Gal būt jos paprašyk, kad paskambintų tavo mamai ir pasakytų kas tau yra blogai, jei pati nenori apie tai su mama kalbėti. Visuomet sprendžiant problemas reikia kalbėti, tik taip jas galima išspręsti. Nelik užsidariusi savyje, jei nori pabendrauti, parašyk čia kada tik nori, aš mielai tau padėsiu, suprantu, kad kartais sunku būna gyvenime, bet tu dar labai jauna, ir gyvenime bus dar daug visko. Turi su tuo susitaikyti, kad gyvenimas nėra vien rožėmis klotas. Mano gyvenime taip pat yra problemų, mano mokykloje yra labai gera psichologė, kuria aš pasitikiu, esu gal užsidaręs žmogus, bet aš ja pasitikiu, ir viską išsipasakoju jai, ji man padeda. Mano gyvenimas taip pat nėra geras. Patirdavau ir patyčias visko buvo, aš irgi galvojau apie savižudybę, bet pasku susiėmiau ir palausiau savęs? Ar aš esu kalta, kad gyvenime atsirado problemų? Manau, kad ne. Visada pas kiekvieną žmogų problemos būna. Tai visiškai natūralu. Pas vieną mažesnės, pas kitą didesnės. Tai linkiu tau su kuom nors pasikalbėti, nelik viena, jei norėsi, galėsi ir vėl čia parašyti, mielai tau padėsiu, nelik su savo problemomis viena. LINKIU DIDELĖS SĖKMĖS

Prisijungęs

#3 saus. 20, 2017 21:53:05

Savizude5
Registruotas: 2017-01-17
Įrašai: 2

prasau padekite man

Labai aciu Monika,privertei pagalvoti,kad istverti reikia viska. Labai dekoju tau

Atsijungęs

#4 saus. 20, 2017 22:51:57

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 160

prasau padekite man

Savizude5
Sveiki noriu papasakoti kas man nutiko. Nenoriu prisistatyti bet pasakysiu kad man 14 metu. Prasau jusu pagalbos nes manau kad toliau nebegaliu tverti,galvoju apie savizudybe,zaloju save ir praradau visus draugus. Mano mama susirado vyra ir jis mane skriaudzia,glosto ir kartais naktimis slyksciai buciuoja. As bijau kam nors tai pasakyti o ypac savo mamai. Ji atrodo labai laiminga o as jauciuos labai blogai,mano patevis ma kalba negrazius dalykus ir siulo daryti tai ko as nenoriu. Prasau pasakykit kaip man elgtis. As esu visiskai viena ir nenoriu nieko,naktim verkiu,nebevalgau,neuzmiegu. Visada jauciuos pavargus ir isigandus. As noriu tureti draugu noriu tureti gyvenima ir vaikina bet nieko negaliu tureti kai visi mano kad mano mamos vyras yra mano draugas as jauciuos suzlugdyta ir bijau. Siandian youtubej ismokau susiristi kilpa kur zmones pasikaria ir namie visa diena ja risaus kol pavyko,gyvenu kaime todel visada noriu pabegt is namu ir nubegt i miska. vis dar laikaus bet noriu jusu pagalbos kad jus man patartumete kaip viska ispresti. nenoriu niekur kitur kreiptis nes man labai geda. Aciu labai laukiu atsakymo

Labas,
džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais žmonėmis pasidalinti savo išgyvenimais. Noriu pasakyti, kad niekas neturi teisės tave priversti daryti tai, ko tu nenori.
Mes visi kažkada savo gyvenime, matyt, susiduriame su įvairiais sunkumais, kurie mums gali atrodyti nebepakeliami. Visgi savižudybė nėra išeitis. Tavo pagalbos kreipimasis leidžia išgirsti tavo norą gyventi. Kartais vienam susitvarkyti su iškilusiais sunkumais yra tikrai sunku. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos. Psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

#5 saus. 20, 2017 23:21:12

Gaga123
Registruotas: 2017-01-20
Įrašai: 1

prasau padekite man

Pasakyk mamai ji manau tikrai pades, juk jei niekam nesakysi jis TAI padarys per prievarta! Net negalvok žudytis!! Ar pagalvojai kaip jausis kiti? Mama? Juk ji tave pagimde ir linki visko ko geriausio!

Atsijungęs

#6 saus. 20, 2017 23:43:57

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

prasau padekite man

Mano mama ne karta yra sakiusi - Jeigu zinociau, kad toki vaika pagimdysiu, nebuciau gimdziusi.

Atsijungęs

#7 vas. 2, 2017 21:12:13

supergirl
Registruotas: 2016-04-23
Įrašai: 20

prasau padekite man

manau kad mama tavo grazi ir jauna gales ir kita susirasti patikek. o tu ziopsai i ta netikra dziaugsma.
o tu skubiai jai sakyk ir nieko nelauk.
tik nebyjok . nezudikis

Atsijungęs

#8 vas. 2, 2017 21:13:08

supergirl
Registruotas: 2016-04-23
Įrašai: 20

prasau padekite man

tik neklausyk tos kazkokios monikos nereikia kenteti

Atsijungęs

#9 vas. 27, 2017 18:15:17

supergirl
Registruotas: 2016-04-23
Įrašai: 20

prasau padekite man

monika882
manau tuneteisi

Atsijungęs

#10 geg. 12, 2019 20:53:14

Tigrius
Registruotas: 2019-05-12
Įrašai: 17

prasau padekite man

Kas cia per nesamones, tavo mama labai laiminga o tu kenti? Tu supranti kad jeigu ji viska suzinotu ji iskarto kreiptusi i policija issiskirtu su tuo vyru, ir grynai viskas issisprestu, dieve mano ar tai taip sunku suprast?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg